Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stavit cu na profil, ali necu prodat prodavacice!

Ma ja sam uvijek samo za neku normalnu komunikaciju. I da mi doslovno napiše: "neda mi se sad prodavati nekih tjedan dana jer mi trenutno horoskop nije naklonjen" meni je to prihvatljivo, ali napiši, odgovori, da znam na čemu sam i gotovo... Ili npr. " gospođo draga, meni vam je tu haljinu kupio muž i tako je divna, gledam u nju danima pa sam ju sad uslikala i stavila tu na profil da ju svi vidite kak je lijepa". Može, svaka čast ali samo odgovori 😁
2024 03 15
Meni se par puta to dogodilo. Htjela sam kupiti Desigual majicu i na moj upit nije bilo odgovora, a osoba se prijavljuje. Nakon dosta vremena sam ponovno poslala upit za istu majicu, vidim nije prodana. Osoba se javila da je slobodna. Napišem da kupujem, ali nikad mi se više nije javila. Mislim da neke objave stave radi privlačenja pažnje.
2024 03 17
> Laninkutak: > Meni se par puta to dogodilo. Htjela sam kupiti Desigual majicu i na moj upit nije bilo odgovora, a osoba se prijavljuje. Nakon dosta vremena sam ponovno poslala upit za istu majicu, vidim nije prodana. Osoba se javila da je slobodna. Napišem da kupujem, ali nikad mi se više nije javila. Mislim da neke objave stave radi privlačenja pažnje. Pa izgleda. Ali to bi trebalo bit negdje u pravilima. Ne moras prodat, ali onda makni s profila
2024 03 18
1 2