Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Jako lose izgleda
prije 28 dana, 10:46
Stranica je totalno nepregledna i plava boja kao da je neka druga stranica totalni promašaj
prije 28 dana, 10:46
Ajme, ovo je baš loše :( Slike su sve mutne, da bi listao/povećao slike moraš stalno izlazit i ulazit, opisi artikala su nabacani zbrda zdola bez proreda i skroz nepregledni.
prije 28 dana, 10:52
> NemisCloset: > OK, vrijeme za otići na Vinted. Slažem se
prije 28 dana, 10:53
> Admin2nd: > Prelazimo u četvrtak ili srijedu navečer. Sneak peak na mojbutik.si :) Kako se odjaviti
prije 28 dana, 10:55
> LeonaRi: > > Admin2nd: > > Prelazimo u četvrtak ili srijedu navečer. Sneak peak na mojbutik.si :) > Kako se odjaviti Jer imam dva profila pa da se prebacim
prije 28 dana, 10:55
Vidim da smo svi nezadovoljni :( Nemogu otvoriti vlastite slike.Ne učitava se ništa... Dali će se šta raditi na brisanju starih tj.neaktivnih profila?? Imam hrpu ne odgovorenih poruka,onda vidim da su 45 te bili zadnji put aktivni. Brisanje prodanih stvari? To su po meni stvari bitnije za ovu stranicu od farbe i nametnute pošte trus..itd...
prije 28 dana, 11:04
Grozno. Sve je mutno, nepregledno, ova plava boja kao da sam dosla ugovoriti dopunsko zdravstveno osiguranje... Format slika je uzas.
prije 28 dana, 11:06
nekak je... blijedo, kao kad ti se ne dignu skroz windowsi na starim verzijama :D
prije 28 dana, 11:12
Ah cure, ovo je test faza, nije to sve još sjelo na svoje. Zato pišite prijedloge i ukažite na greške, nije nam ni prethodni dizajn bio po mjeri iz prve. Meni je zasad OK, samo sredite fontove i 'OKO' - O korisniku ili korisnici, kak već.. 'Ostale stavke članova:' - promijeniti u 'Ostali artikli člana' ili 'Ostali predmeti korisnika' Ima još dosta teksta za srediti, nadam se da ćete to ispraviti. Da li ste gledali kako izgleda na kompu/laptopu? Sve je 'glomazno', veliki su redovi između teksta, pogotovo kada se dođe na nečiji profil pa moraš skrolati za cijelu visinu ekrana da dođeš na artikle... I po mojem bi 'Informacije o Proizvodu' sa manjim fontom trebalo biti ispod 'Opis', tako da je opis artikla prvi a veličine, tagovi, materijali da su ispod opisa da se odmah pročita opis tj.najbitnije. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/12e32a302c593237033ba5dd7b05eabc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/18469eee1c84ceeb70ff7b3117e23fad.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/96c27296ec3b1770eb0d70ba00c254da.jpg)
prije 28 dana, 11:15
> centar: > Grozno. Sve je mutno, nepregledno, ova plava boja kao da sam dosla ugovoriti dopunsko zdravstveno osiguranje... > Format slika je uzas. Potpisujem sve. Udjem sad u krpice i gledam sta se dogodilo
prije 28 dana, 11:24
Izgleda kao jeftina kopija Vinteda, slike su mutne, zbijene i izdužene, pravi eyesore. Naslovi tema su izbljeđeni, pa se jedva vide. Rezolucija fotografija je poremećena jer je prije max za upload bio 2 MB, sad je očito više, pa starije fotke izgledaju mutno i zoomirano. Znači sad moram sve ponovo fotografirati ako želim da slike izgledaju ljepše, super... Imam osjećaj da je stranicu besplatno izradio neki student programer tek toliko da si popuni portfolio. Previše sterilan i nezgrapan dizajn kojeg je pregazilo vrijeme. Nimalo osjećaja za estetiku i funkcionalnost. Baš basic proizvod. Jako, jako loše...
prije 28 dana, 11:37
kako vas nije sramota ovako sta plasirati u 2024, nedopustivo jednostavno...
prije 28 dana, 12:30
Da, za svoje novce, tj veliki postotak od prodaje koji vam otimaju Moje krpice, zahtjevajte i kvalitetu!
prije 28 dana, 12:40
Sad plačemo za dizajnom na koji smo se bunile kad je bio implementiran. Plakat ćemo i za ovim kad idući facelift dođe na red. Sasvim očekivano ponašanje, ljudi rijetko kad dobro reagiraju na promjene. :') I isto kako ni prošli put nisu vratili stranicu zbog plača korisnica tako neće ni sada. Proći će neko vrijeme, naviknut ćemo se na ovaj dizajn i sve pet. Šparajte tipkovnice. Stranica je sasvim standardna, ništa revolucionarno, svakako izgleda modernije od stare. Treba malo poraditi na terminologiji, fontovima i rezoluciji, ali generalno mi je oku ugodnija od prošle.
prije 28 dana, 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 38