Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povecanje cijena

Pozdeav, nedavno sam se javila jednoj krpicarki za kosulju koja mi je odg da vise nije cijena 35€ nego 48€ uz objasnjenje nisam jos podizala cijene😂😂 sta mislite o ovome?
prije 19 dana, 05:28
🤦
prije 19 dana, 07:34
Ne bih joj vise niti odgovorila na poruku,niti bih bila zainteresirana za kupnju Takvima je izlika da imaju vise zainteresiranih,pa da izvuku vise novca Sami kreiramo cijene prilikom oglasavanja i bezobrazno je dizati cijenu nakon sto se netko javi za kupnju
prije 19 dana, 07:38
i 35 € je previše za rabljenu košulju
prije 19 dana, 08:44
Hahaha smiješna je, kao da je globalni lanac. Valjda bi, ako išta, trebala sniziti cijene ako se stvari već neko vrijeme ne prodaju.
prije 19 dana, 10:45
Ali to je samo za Vas 13 € gore, možda će nekome i 20 € povisiti! Super ste i prošli ;) Def. bi trebalo uvesti opciju "cijena na upit" za takve milostive...
prije 18 dana, 22:10
Ja bi vam spustila cijenu, a ne povečala. Pa zato smo ovdje da kupcu izađemo u susret.
prije 18 dana, 14:16
Za podizanje cijena usred pregovora za kupnju, ne bih dalje komunicirala, samo bih se lijepo pozdravila. I napisala ovdje koja je to krpičarka. Pa neka ona onda poskupljuje i dalje.
prije 17 dana, 18:00
Hahahahahahahahaha ufurala se kako svi podižu cijene pa će i ona 🤣🤣🤣🤣🤣
prije 11 dana, 06:44
Uzas..a itako su na M.K.. uzasno previsoke cojene za rabljenu robu..gledsm..mislim gledala sam..strasno.. Ali sad ni ne gledam..nit se snalazim na ovpm groznom dozajnu..M.K.. steta za Krpice..😥😥😥😥
prije 8 dana, 23:21