Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ima li vas ili ste odustale ?

Treba shvatiti da nije 'sve stalo' nego je vama, odnosno nekima 'sve stalo', a drugima nije. Ja sam npr. (što kupila, što prodala) imala petnaestak suradnji od kada su uvedene promjene. Okej, vi ćete odustati, još će neke korisnice odustati, ali, iskustvo nam govori da se takve izjave gomilaju kod svake promjene na stranici, a ipak najveća većina ostaje. I nije istina da 'čitaju nezadovoljstvo svih nas' ,nego nekih od nas. Na temi 'Novi dizajn' lijepo se vidi da su i neke od prvotno nezadovoljnih članica sada zadovoljnije, da se problemi rješavaju. Nije ljuta većina, jer korisnica ima na tisuće, pa se zbog tih nešto ljutih sigurno neće vratiti na stari dizajn.
prije 23 dana, 08:36
Neznam, ja sam prodala čizme od 400 eura kojih se pokušavam dvije godine riješiti, spuštala besramno cijenu,čak na 50, sad ju digla iz inata i prodala ih😂😂😂. To je dokaz da preniske cijene ne garantiraju prodaju, čak nekad, bar mene odbijaju. Krpice su stvarno zbog te svoje kompliciranosti čarobne, a da ne velim da kaj god tražim to i nađem, to je nevjerovatno. Hoću ovakvu košulju-nađem je, hoću ovakve hlače-nađem ih, hoću takvu torbu... to je fenomen! 😂😂😂
prije 23 dana, 09:24
Dijelim sličnu "sudbinu" kao birdsofparadise. Iako sam ovdje već stvarno zavidan broj godina i isto tako imam 1200+ povratnih ocjena, ne mogu ne konstatirati da je broj pregleda, upita i kupovina mojih artikala bitno smanjen. Čak dapače, od dana kada je nastupila promjena na stranici nisam zaprimila niti jedan jedini upit!! Definitivno se ne može reći da su baš od toga dana moji artikli postali neatraktivni pogotovo imajući u vidu da sam na tjednoj bazi slala nekoliko paketa, brojni upiti su stizali svakodnevno i stalno mi se nešto "vrtilo" vezano za Krpice. Definitivno se dogodio neki "otpor" u korisnicama jer ova pojava je svakako uzrokovana promjenama. Ostaje jedino čekati i vidjeti hoće li se sve vratiti na staro ili ne. I da, odgovor na pitanje bio bi: ima nas ali mnoge su odustale :( !
prije 23 dana, 10:51
Kod mene čak više upita i prodaje nego prije, zapravo kao i do sad, malo krene pa onda stane. Ali ne žalim se, malo po malo...
prije 23 dana, 13:25
Ja sam povratnica na stranicu. Oglasi se stvarno puno brže i lakše objavljuju. Neki su oglasi izbrisani, pretpostavljam zbog neaktivnosti. Nadam se da će se prodaja i kupovina aktivirati. Sretno svima :)
prije 15 dana, 11:04
Ja sam u međuvremenu otkad su krenule ove promjene i prodala neke stvari i kupila svašta☺️ Što se tiče samog dizajna i funkcionalnosti naravno da ima prostora za popravak, ali realno bilo ga je i ranije pa smo isto čekale "neke bolje dane". Voljela bih recimo da tražilica malo bolje funkcionira, da se slike mogu povećati bez da moram kliknuti "otvori sliku" itd. Ali ja i dalje volim Krpice. Nisam pobornik Trustapa tako da mi i ova priča s Vintedom nije baš bliska jer je po meni sličan princip naplate, a niti želim slati pakete u Poljsku 😁 Hrvatska mi je sasvim dovoljna😁 Tako da se nadam da će Krpice i prodaja ponovno zaživjeti. ❤️
prije 14 dana, 20:00
Živjele sve mi koje smo se prilagodile! Prvih dana sam bila u čudu, pa onda u strahu da će cure odustati, ali evo kupujem sve u šesnaest i već sam se navikla na novi izgled. Živjele Krpice!
prije 11 dana, 17:22
Slabo je sve zadnje vrijeme, ako ne krene na bolje, mislim da cu obrisati profil i maknuti se s krpica.
prije 8 dana, 20:29
1 2