Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gdje najčešće kupujete odjeću?

Evo kao i što naslov kaže :) gdje najčešće kupujete odjeću i zašto?
prije 14 dana, 11:12
Zalando, About You, Mohito i Reserved. Mohito i Reserved jer imaju stil odjeće koju nosim, a Zalando i AY jer imaju puno filtera pa mogu na taj način pogledati samo ono što me zanima, inače imaju previše izbora za pregledavati cijelu ponudu. Kupujem samo online, u trgovinama jaaako rijetko jer volim isprobati odjeću u miru, na normalnom osvjetljenju i u kombinaciji s drugim stvarima koje imam pa tako mogu najbolje odlučiti što mi se zaista sviđa i to ostavim, a ostalo besplatno vratim :)
prije 14 dana, 12:52
Što se tiče svakodnevne odjeće i obuće, 80% je Zalando i Asos. Sportsku odjeću najviše naručujem sa MyProtein i Gymshark, odjeću za planinarenje sa Trekkinn i Bergfreunde. Jako mi je teško ući u dućan i kupiti nešto kad znam da skoro sigurno online ima jeftinije 😅
prije 13 dana, 18:04
Bestsecret jer mi je najbolji izbor odjeće i torbi i odlični su popusti, a povrat i reklamacije super jednostavne. Cipele Mass, E-cipele i Skechers, jer imaju najveći izbor modela brandova koje najčešće nosim :D
prije 13 dana, 06:15
BS i AY jer imaju besplatne povrate ukoliko mi naručena stvar ne odgovara veličinom. :) U fizičkim trgovinama ne kupujem već godinama.
prije 13 dana, 08:11
Na mk, facebook, jer je jeftinije. A neke stvari su i kvalitetnije od novih iz trgovina.
prije 13 dana, 08:46
Zalando, About You, Zara što se tiče odjeće uglavnom iako sa Zalanda često kupim i obuću. Best secret mi je čak najbolji za mušku odjeću i obuću, dosta skupljih stvari sam tamo kupila po povoljnim cijenama (puloveri, Polo majice, traperice Tom Tailor, S Oliver, Lee i slično). Moje krpice su mi savršene za stvari koje su rasprodane svugdje pa mi je ovdje nada da netko bi to ipak prodao 😄 Volim kupiti robu za kćer koja je itekako još za nositi samo što djeca ne stignu to "potrošiti". I ovdje volim kupiti haljine i slično za svečanije prigode pošto volim mijenjati za svaku prigodu,a ovdje stvarno povoljno i prođem.
prije 12 dana, 05:44
U bilo kojoj trgovini di mi se nesto svidi Rijetko bas da ce se dogoditi da nesto narucim Gdje god putujem,ako imam vremena za kupnju,razgledavanje,ako nesto nađem,dobro,ako ne,opet dobro Ja volim sve probati prije kupnje,ne volim narucivanja,pa nista ne pase,pa daj vrati sve Ne kupujem must have stvari,jer ne volim da je netko obucen kao ja
prije 12 dana, 10:15
Na Krpicama :) ! Zatim u Vintage i Second hand dućanima, buvljacima.....a kako stalno putujem, onda ih obilazim po gradovima u kojima privremeno živim, pa imam svoje omiljene u Amsterdamu, Berlinu i drugdje. Nije da bojkotiram 'obične' dućane, ako me nešto u nekom izlogu baš oduševi ući ću i kupiti neovisno o kojemu se brendu radi. Ali, prezirem brzu modu a još više neinventivnost stila i uniformiranost na ulicama, samo zato jer je nešto trenutno u trendu.
prije 11 dana, 11:40
> Nasura: > Zalando, About You, Mohito i Reserved. Mohito i Reserved jer imaju stil odjeće koju nosim, a Zalando i AY jer imaju puno filtera pa mogu na taj način pogledati samo ono što me zanima, inače imaju previše izbora za pregledavati cijelu ponudu. Kupujem samo online, u trgovinama jaaako rijetko jer volim isprobati odjeću u miru, na normalnom osvjetljenju i u kombinaciji s drugim stvarima koje imam pa tako mogu najbolje odlučiti što mi se zaista sviđa i to ostavim, a ostalo besplatno vratim :) Slažem se 🤗
prije 10 dana, 19:57
Marks & Spencer, Oysho, Massimo Dutti, My Theresa
prije 10 dana, 07:17
Ja sam do nedavno stvarno skoro sve na Zalandu i jako puno u Zari i H&M, sada vec 2 godine slabo kupujem jer sam morala stati na loptu, previse sam se natrpala robom sto se i vidi sa broju artikala na profilu 🙈
prije 9 dana, 03:47