Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako poboljšati kvalitetu stranice i zdovoljstvo korisnika

Ovako..prvo veliki pozdrav svim ljubiteljima krpica ! [:smijesi] Nova sam ovdje i u vrlo kratkom vremenu uvidjela sam mnoštvo problema na ovoj stranici puno nezadovoljnih korisnika, odnosno uglavnom korisnica, a i sama sam bila prevarena te nezasluženo dobila negativnu povratnu informaciju. Mišljenja sam da bi bilo jako učinkovito uvesti OIB koji bi svaki član morao ostaviti prilikom registracije, a koji bi i stari članovi morali dati naknadno. Evo nekih primjera gdje bi bio koristan: 1. uhvatila sam osobu koja "prodaje" stvari koje ne posjeduje, a na foru da koristi fotke sa e-baya stvarnih predmeta slikanih u nekom stanu negdje na drugoj strani svijeta (naravno, jadnice koje uplate poštar im nikad ne dođe na vrata) 2. osobe otvaraju više profila i onda same sebi ostavljaju povratne informacije, tim istim profilima maltretiraju milijunima pitanja, traže bankovne podatke, a onda se više ne javljaju. 3. ukoliko osoba da svoj OIB, administrator će znati njegov identitet i neće biti glupih i neprimjerenih tema na forumu od kojih nitko nema koristi 4.općenito se ljudi više neće služiti smicalicama i lažima kako bi se okoristili na uštrb neke žrtve koju su našli te će tako ova web stranica imati svoju svrhu i služiti za ono za što je i kreirana (na opću radost nas nadobudnih poštenjačina i istinskih zaljubljenika u krpice) ..ima toga još, ali da ne bih sama sebi previše zagušila temu prevelikom količinom teksta, ostalo ću ostaviti za neki drugi put i neku drugu temu. Voljela bih da napišete svoje mišljenje i bilo bi jako lijepo da se i moderatori oglase sa svojim mišljenjem i iznesu koliko su voljni prihvatiti ideju te imaju li mogućnosti da poduzmu nešto po tom pitanju.. istomišljenicima unaprijed zahvaljujem na podršci...
2012 12 14
nije ti loša ideja! [:smijesi]
2012 12 14
istina, nije uopče loša ideja, mi ne znamo idendtitet takvih osoba, al će adminka moći saznati...
2012 12 14
u potpunosti se slažem, također sam nova ovdje i uviđam da je prijeko potrebno da se nešto poduzme s tim određenim osobama koje moje krpice pretvaraju u moj svinjac ako ne i u nešto gore i odvratnije (one odvaratne teme.... [:ljut] )
2012 12 14
slozila bih se kad bi to pomoglo, ali to na zalost ne bi nista pomoglo. nekame netko razuvjeri ako sam u krivu. ista stvar je uvedena i na njuskalo i plavi oglasnik, ali npr na plavom oglasniku pise da oni nisu duzni provjeravati tocnost podataka. ne znam onda cemu to... tako da netko moze dati tocne podatke, a netko lazne i nikom nista.to ne bi nista sprijecilo, kako stvari sad stoje. jedino se isplati biti oprezan i sve provjeriti pomocu špurijusa vulgaris.
2012 12 14
ja sam vise za neke promjene tipa prakticnije notifikacije o novim porukama, kao na fb chatu, npr, ali ne da mi se otvarat temu :) a i ovo je nekako u sklopu naslova teme...
2012 12 14
slažem se s tim da trebamo imati notifikacije kod tema kao što imamo obavijest kad nam netko tu pošalje prk u inbox :D ne kužim zašto adminka neda neki prijedlog (znam da je studentica i tralala...) ipak je ona tu glavna i odgovorna zar ne? mislim ne mora biti non stop na krpicama da vidi samo naslove tema... [:smijesi]
2012 12 14
na zalost, ovo s OIBom ne bi proslo jer se neki random broj moze utipkati i biti prepoznat kao OIB, ti su problemi i s njuskalom, ne provjerava se vjerodostojnost OIBa [:tuzan]
2012 12 14
evo da se i ja uključim :) administratori mogu zahtjevati IP adresu ili od policije ili negdje stranice same dozvoljavaju..znači da se zna tko je ta osoba i sve o njoj, a dalje da se ta osoba tereti po prekršaju koji je napravila!!! osobno sam bila prevarena više puta i dosta mi je popuštanja....molim administratore da se očituju kako i što dalje....
2012 12 15
2. osobe otvaraju više profila i onda same sebi ostavljaju povratne informacije, tim istim profilima maltretiraju milijunima pitanja, traže bankovne podatke, a onda se više ne javljaju. ???????????? AHAHHAHAHAHHAAHHAHA Baš smo neki dan neka cura sa krpica i ja o tome raspravljale kako mislimo da je jedna to za sebe napravila... hahaha
2012 12 15
Nažalost, ideje se OIB-om i IP brojem jesu dobre, ali ne mogu zaživjeti u stvarnosti. OIB se može utipkati kao bilokoja kombinacija brojeva, tko će to provjeravati i tko uopće ima ovdje od amina pristup bazi OIB-a? Ipak je to tajni broj. Preko IP adrese je komplicirano za naći korisnika, a i policija se ne bi zafrkavala s traženjem počinitelja krađe 100 kn (ispod 1000 kn se ne reagira, policijsko pravo). Realnost je takva. Ono što ovoj stranici treba je vodstvo. Par osoba koje će stalo biti ovdje i kontrolirati situaciju, brisati nepoćudne povratne informacije i predmete za prodaju. Ovo što trenutno vlada je totalna anarhija (iako, primjećujem da se u zadnje vrijeme oglasi brišu, što je veoma pohvalno). Kao i kod svake prodaje, dio toga jednostavno mora ići na povjerenje, nikad niste 100 posto sigurni hoćete li kupiti baš proizvod kakav ste si zamislili, ali opet, neka pravila poslovanja moraju postojati. Također, mislim da bi se trebalo uvesti pravilo da se stvari šalju samo preporučenim putem, ili ako se ide na rizik da se takve pritužbe ne primaju s obzirom da nema dokaza tko je kome što poslao.
2012 12 18
Judita, ja uvijek šaljem preporučeno i isto tako zahtjevam da mi se tako pošalje kad zamjenim ili kupim nešto. Sigurnija sam da će mi doći, a i da će njima doći moje.
2012 12 18
Da, ali pročitala sam tu valjda 10 puta na forumu 'ja sam 100 puta do sad slala obično i uvijek je stiglo, kako sad nije???'. Znači da dosta ljudi šalje tako. Ja sam slala samo jednom, na izričitu želju kupca nakon uplate. Upozorila sam da to nije sigurno i da nema garancije da će joj uopće biti poslano (kod preporučenog većinom slikam onaj papirić da bude jasno kad i kako sam poslala), ali cura je htjela tako. Da mi je nakon toga došla s pričom ( a nije, bila je ok cura i stiglo joj je) kako joj nisam poslala, rekla bi joj 'tvoj problem, ne zanima me'.
2012 12 18
To da, to je istina... Jer bi bilo glupo zahtjevati novac nazad, s obzirom da ti ne bi imala garanciju da će ti se prodani ili zamjenjeni artikl vratiti.... Tako da bi praktički ostala i bez novca i bez artikla... Rađe platim malo više. [:smije]
2012 12 18
meni se ne sviđa ni to što se jedne te iste fotke vrte na naslovnici..kako doć u te najpopularnije ,zašto se iz istih ne brišu prodani?
2012 12 20
1 2