Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

prijedlog- molim procitajte :-)

> Florence: > ideja dobra al i dalje će biti onih koje će pod novo stavit staro tako ....da ne znam koliko koristi...napišu jednom obučeno npr a dobijem ....turbo razvučeno-to mi se već dešavalo... ja sam baš kupila tenisice koje su maksimalno nošene 5 puta, na kraju sam đon morala lijepiti sa super lijepilo. peta je onak izgažena, a unutra izguljeno platno kod prstiju. ali su mi ko salivene pa ajde. i jeftino platila, iako ne dobila sto je pisalo. :)
2016 01 16
Imam jedne nove bež hlace,vel M ,meni su velike, dobila sam ih ..i novu maskicu za iPhone 4 pa si možete pogledati na moj profil ako nekome treba 😍😊
2016 01 29
90% mojih stvari je novo, a neke s etiketom, pa pogledajte. :)
2016 02 16
moj prijedlog....vratite link sortiraj od najveće cijene prema najmanjoj
2016 03 06
I ja imam novih stvari a noseno dajem sve na rasprodaju! Evo ako jos netko cita nek zaviri,pusa:*
2016 04 17
može li mi netko pomoći, otkad je nova stranica krpica ja ne znam kako npr. tražim crne cipele 38 - upišem gore i idem na traži a ono ništa, prije sam to mogla hvala vam puno
2016 04 28
tko je admin? zeljela bih da mi se obrise profil posto ga ne koristim ..hvala
2016 05 03
Da ne ostavljam sad linkove, ako hocete pogledajte na profilu imam dosta novih stvari koje necu nositi. Cijena je uglavnom duplo manja nego ona po kojoj sam kupila.
2016 05 05
POgledajte i kod mene, ima stvari s etiketom ii puno novih, nikad nenošenih stvari :)
2016 05 24
Ima i na mom profilu, naznaceno je sto je novo. :)
2016 08 23
Lijep pozdrav drage krpičarke… Ispričavam se ako se ovakve vrste tema/reklama ne prihvaćaju… Kao većina mladih ljudi, sjedim doma nezaposlena, pa iz tog razloga nudim pomoć oko pisanja: • eseja, referata • maturalnih radova • seminarskih radova • završnih radova • diplomskih radova • izrade powerpoint prezentacija Za detaljne informacije javite mi se porukom putem inboxa na mojim krpicama.
2016 10 14
Moj cijeli profil- samo s etiketom 😊
2016 11 06
puno novih stvari :) zavirite
2016 11 16
Na svom profilu imam nekih novih stvari... i imam puni nosenih jednom ili dva puta, kako to vec biva ☺ naruceno pa preveliko/premalo. Brojevi 34/36 i 38 Slobodno mi posaljete poruku da me pitate je li stvar nova ako sluc ne pise
2017 02 26
> Annanna04: > evo ovako, ne znam jel tema vec bila, ali dosla sam na ideju da u ovu temu korisnice stavljaju linkove svoje odjece koja je nova potpuno, s etiketom ili bez :-) tako da korisnice ne moraju traziti po krpicama jer i kada se upise 'novo' izbaci stvari koje uopce takve nisu.. a s obzirom da se blize blagdani, uvijek netko ima rođendan, neku drugu priliku, mislim da je ovako preglednije;-) sto vi mislite? [:kesi] [:poljubac] podrzavam 🙂
2017 05 26
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 34