Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Otkazivanje rezervacije

Što radite kad vam netko kome ste rezervirali predmet otkaže kupnju,pogotovo u slučajevima gdje ste zaista izašli ususret i rezervirali relativno traženi artikl na duže vrijeme,primjerice 15-20 dana? Nažalost ovdje na krpicama nitko nije 'uveo' trend uplaćivanja kapare pri rezervaciji,po meni bi to bilo sasvim normalna stvar i pokazatelj ozbiljnosti dogovora.
2013 11 20
danas nista nije sigurno jer nema posla i nemamo novaca pa moze biti da jednostavno cura nema taj iznos za uplatiti kao sto je mislila i nadala se da ce imati, pa zato odustaje a moze biti i druga opcija...tesko je reci i optuzivati nekoga ali opet je fer sto se javi i kaze da odustaje [:pospan]
2013 11 20
Pa ja sama ponudim, to mi se čini normalno... pa čak i da je na dva dana... [:sokiran]
2013 11 20
baš sam imala tu situaciju, ništa, cura se krenula objašnjavat, kombinirat...da se ne iživciram odmah sam joj rekla da komunikacija tu prestaje, da je neprofesionalna i da mi se više nikad ne javi...tako mi je najjednostavnije, a cure koje su u međuvremenu htjele tu stvar javila sam im da je to ipak slobodno i jedna je kupila
2013 11 20
evo ja također imam isti problem. prekipilo mi je i počela sam ostavljati negativne povratne informacije za nepoštivanje dogovora [:frustriran]
2013 11 20
evo ja sam jednom to učinila, ima već dugo vremena ali ne prestajem se gristi zbog toga. Vidjela sam predivne hlače i po navedenom broju bi mi pasale. Žena se ljubazno ponudila da mi ih sačuva na 2 tjedna ali u svoj toj euforiji oko predivnih traperica nisam tražila mjere. kada sam dobila novac, javim se ženi i tražim da mi za svaki slučaj izmjeri struk što je pokazalo da mi 5 cm fali. Ispričala sam se milion puta i znam da sam joj vjerovatno napravila štetu (možda bi ih prodala), ali jednostavno je tako ispalo i žao mi je dan danas zbog toga. [:tuzan]
2013 11 20
NEGATIVNA odmah mislim držati rezervaciju ,odbijat druge kupce ,da bi netko nakon tolikog vremena odustao ,ja bih dala odmah negativnu
2013 11 20
Ha ništa, ostavi joj neutralnu.
2013 11 20
trebalo bi uvesti uplačivanje kapare kod rezervacije i s tim potezom bi se smanjio broj neozbiljnih kupaca,svakako sam ZA [:smijesi]
2013 11 20
Meni cura rekla da joj rezerviram đemperić do 15.11. i odustala. A za to vrijeme sam imala ozbiljan upit za kupnju od druge cure jer sam čekala prvu-i sad moj đemperić i dalje stoji neprodan [:tuzan] Za poludit [:vrti]
2013 11 20
najbolje vam je dati dužinu rezervacije ne veću od 3-4 dana Žao mi je ekipe koja nemože skupiti lovu na vrijeme ali meni je u cilju prodati to što imam najgori su oni koji nikad ne jave da se otkaže rezervacija [:frustriran] , ovako je cura bila fer i javila da nemože kupiti artikal.
2013 11 20
a ne znam da li bi baš trebalo negativnu ostavljat, evo kao što je ametistsk napisala----uvijek netko ima opravdan razlog....ili navodno opravdan, meni je npr.cura saznala trudna i više u to ne bi stala kroz par mjeseci...i šta da joj radiš...kažeš ok i prodaješ dalje...
2013 11 20
Nije mi problem rezervirati na koliko god treba, razumijem i kad cure odustanu Ali ne javiti da odustajes nego prestati komunicirati mi je vrhunac bezobrazluka
2013 11 20
dobro kažu cure, ja ću to napravit, tj. uvest (jer i ovak i onak cure ovdje rade same što žele) plaćanje kapare u iznosu 30 % na držanje rezervacije i to određen broj dana [:smijesi]
2013 11 20
Po meni nije dovoljno da ti taj netko eto kulturno javi da otkazuje rezervaciju,to bi vrijedilo eventualno kroz prvih dan-dva. Ali ako nekome čuvaš stvar određeno vrijeme,praktički je njegova 'dužnost' to i platiti. Ispada da je sve ok ako ti javi da ipak neće kupiti. Mislim,o čemu pričamo. Valjda je svrha rezervacije sigurna prodaja za prodavača,obveza za kupca koji je istu sam tražio. Kad bi se uvelo plaćanje kapare,vjerujte mi,bilo bi jaaako malo onih koji otkazuju rezervacije. Ne bi htjeli izgubiti ni 10 kuna koje su dali.
2013 11 20
1 2 3