Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tiskov paket bez šifre

Ništa,idem negdje iščeprkati neki broj korisniče podrške Tiska(ako ima), ter ću obijati prag svog domaćeg kioska. Ako se ništa ne izdogađa u narednih 2 dana, čitat ćete novu temu sa mogućim naslovima "Zašto ja", "Sto mu gromova" i "Vraćam se e-bayu tebi"...I sad sam skeptična,tbh.
2013 12 17
paketi putuju i po 7 dana..oni iz zagreba na periferiju su brzi u dolasku, u zagreb stizu sto godina vrlo cesto..sto godina znaci 7 dana, ne tri il cetiri sto je prosjek..odi na kiosk vidit jel sta u dolasku na tvoje ime..ak ne znaju zovi telefon tiska i pitaj..
2013 12 17
kak svakog kioska? pa jel znas sifru tiska kojeg si dala prodavacici?
2013 12 17
probaj vidjeti po svom imenu i prezimenu i adresi da li ti mogu provjeriti da li je poslan... morala je ispuniti na papir tvoje podatke.... mora postojati nekako način da se pronađe paket kad se desi zagubljenje listića.... i ako imaš njeno ime pa nekako da vide tko je poslao tko trebao primiti... čeprkaj dok nešto ne nađeš :) sretno :)
2013 12 17
Ne svakog,svog [:kesi] Znam,ofc.Primam pakete što od krpica, što od Bonprixa i La Redute na isti već ccaa 2 godine. Ženu(prodavačicu) sam doslovno obasula svojim podatcima(mislim da sam dala i mob).
2013 12 17
sretno, nadam se da je samo neodgovorna u smislu tog obrasca i sifre, da je poslala paket. [:smijesi] i da ce ti stici placeno [:poljubac]
2013 12 17
Hvala žene [:zaljubljen] Osokolili su me vaši komentari pa ću se baciti na posao. Javim kako je potraga za svetim gralom prošla.
2013 12 17
Mislim da ces imat vise srice na kiosku nego sa telefonskom sluzbom....kad god zovem na cekanju sam sat-dva i onda me jos izbace sa linije [:ljut]
2013 12 17
ja sam ocito lude srece s telefonom [:zaljubljen]
2013 12 17
Samo da javim da je priča o fantomskom paketiću dobila nastavak i da sam primila kupljeno+ poklon. Evo i koristan info za slučaj da se pitate zašto vam na pošiljci piše "u distribuciji" po 3 dana- Tisak je preopterećen zbog nadolazećih blagdana i sistem im šteka (umornog ali ljubaznog stričeka na kvartovskom kiosku neću ni spominjati.I on radi na rezervama:)). Uglavnom, faith in humanity restored(nadobudno ću ja).
2013 12 18
stigao? [:poljubac] [:zaljubljen]
2013 12 18
Stigao i sve 5 [:kesi] Hvala na savijetima i tješenju [:zaljubljen]
2013 12 18
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen]
2013 12 18
i mei se jednom dgodilo da sam ga negdje zagubila...poslije sam obavljala još hrpu stvari i jednostavno se desi [:place] nemate pojma kako je to neugodno nekome javiti tko prvi put posluje s vama [:kesi]
2013 12 18
Ah,dogodi se [:kesi] Samo meni kiosk i nije bio baš najbliže(a jedini kvartovski,go figure [:ljut] ), a za svaki upit sam morala moljakati već iznerviranog muža da me vozika do istog. Čak mi je i priprijetio da ću tankati pun rezervoar "radi tvojih glupih krpica" [:smije] A onaj telefon od Tiskove korisniče službe je nevjerojatan...Sat vremena sam visila na njemu u nadi da će se javiti živa osoba [:smije]
2013 12 18
1 2