Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

tko ima iskustva

fale mi neki vitamini....i naišla sam na Sensilab acia detoxan shos [:kesi] t.... To su neke bobice s vitaminima......i prirodne su. Dal tko ima iskustva
2014 01 07
koji vam vitamini fale?
2014 01 07
Zeljezo ispod granice,cink,b konplex.....
2014 01 07
sto vise povrca (zelenog) jest [:kesi] imate i kupiti u svakom ducanu sumece tablete vitamini,ima ih vise. sad ne znam za cink,nisam imala problema s time. mozete se i savjetovat u ljekarni,oni imaju sve to pa sto bi bilo najbolje
2014 01 07
ma puno se mora zelenoga pojesti......obozavam brokulu i spinat...zelenu salatu.....uvijek salatu jedem uz rucak i pozderem cjelu zdjelicu..... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] salata uvijek ide s limunom i maslinjakom.... Pila sam solgard ali to treba redovito pit,i nije bas jeftino
2014 01 07
eto,sto vise zelenog i uzmite sumece tablete,vitamini.a ostalo pitajte ljecnika ili u ljekarni sto bi bilo najbolje.i sto vise tekucine [:smijesi] te vitamine mozete stalno piti :)
2014 01 07
I ja imam s tim problema [:jezik]
2014 01 07
mene zanjimaju te bobice...na kupi me hr dobis 2 pakovanja za 117 kn.....
2014 01 07
ja bi za imunitet svakome preporučila Ekolostrum kapsule, skuplje su,ali od kada sam ih prvi put počela koristiti (prije 4 god) ni jedanput nisam bila bolesna, a prije toga sam konstantno bila bolesna, alergična..za imunitet su stvarno fantastične! Također, odlično je i ulje crnog kima i Brokulin kapsule na prirodnoj bazi [:smijesi]
2014 01 07
Nije valjda da vjerujete u efikasnost sintetičkih vitamina ?? OMG !
2014 01 07
Ja bi preporučila sok od aronije ili same bobice, svaki dan popit sok u čašicu od 0.5 i sasvim dovoljno :)
2017 08 24