Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako izbrisati sliku?

Kako izbrisati jednu sliku? Imam 3 slike ze neki artikl i jednu bi izbrisala ali ne vidim tu opciju...u nekom trenutku kad se slike stavljaju kao da postoji na njima crni X u gornjem desnom kutu kojim se može slika maknuti ali na već formiranom oglasu ga više nema . Hvala unaprijed!
2013 01 06
Ispod oglasa imaš opcije : " promijeniti " i " obrisati " ...klikneš promijeniti i mijenjaš što te volja ...poslije samo potvrdiš [:smijesi]
2013 01 06
Ali nigdje ne piše kako obrisati baš sliku, jednu koja je već učitana ?! :/
2013 01 06
Imaš opciju uredi slike ...ja mislim da ih tamo možeš obrisati ...samo malo da vidim .... [:zaljubljen]
2013 01 06
Nema da ...mislila sam da ima ,jer nikada nisam slike ni brisala... [:sokiran] Možda se javi netko tko zna ... [:smije]
2013 01 06
ma nema te opcije što je bedasto jer može se dogoditi da zabunom učitamo sliku kojoj uopće tu nije mjesto i šta onda oglas treba brisati i stvar ode kao prodana i slika se i dalje vrti s desne strane a dodamo npr. novi sa ispravnim slikama...
2013 01 06
Ne znam kako se briše ,ali znam da možeš učitavati sliku na sliku ...sad ako imaš koju ,preko nje učitaš drugu koju želiš ...samo paziš na kojem je mjestu ...ako je peta po redu ,onda učitavaš skroz dolje na peto mjesto ... [:smijesi]
2013 01 06
...tako i ja mislim da je najbolje ... [:jezik]
2013 01 06
znam da mogu učitati sliku preko slike ali nemam drugu samo sam zadnju htjela izbrisati, možda sam bezveze zakomplicirala ali glupo mi je da tak nešt ne postoji na ovim stranicama...
2013 01 06
Vratiš se korak natrag..........
2013 01 06