Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

zasto ne mogu staviti artikl?

ne razumijem sta se dogada sa stranicom, svaki put upisem sve podatke i stisnem spremi, i onda mi kaze da sam zaboravila upisati velicinu, ja je odredim i stisnem u redu i opet mi kaze da sam zaboravila upisati velicinu..izluduje me to, dogada mi se stalno i ne mogu staviti artikle [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 03 07
ja cu poludjeti, to mi traje vec tjednima..idem opet pokusati mozda proradi napokon [:smijesi]
2014 03 07
i dalje nista, jej [:boji] [:frustriran] [:znoji]
2014 03 07
pa radiš nešto pogrešno,tjednima,nije do stranice.....
2014 03 07
velicinu nije nuzno ni upisati, vjerojatno je stvar u tagovima , moras imati samo slova i zareze, npr. H&M ti nece proci zbog & .. provjeri to [:smijesi]
2014 03 07
Hm pa to je trebalo biti rješeno koliko znam. Pošalji Aminu poruku u inbox, mislim da će ti odg jer je i prije rekao/rekla da se javite ako još tko ima problema sa stavljanjem artikala [:smijesi]
2014 03 07
Ne radim nista pogresno sigurno. Poslati cu adminki poruku pa ce to sredoti valjda ..tagovi su mi dobri, stalno me za velicinu opominje da ju stavim i ja ju stavim, on ju obrise i tako stalno :(
2014 03 08