Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Način plačanja

na koj nacin vi placate kupljenu robu ili kako od vas kupuju? nova sam i ne znam sta bi bilo najbolje!?? mala pomoc [:sramezljiv]
2014 03 09
uplata na račun
2014 03 09
Uplatom na racun, i kad kupujem i kad netko od mene kupuje. A nekad i pouzecem ako cure nemaju racun u banci [:kesi]
2014 03 09
isto, uplata na račun ili pouzećem [:smijesi]
2014 03 09
ja isto uplatom na račun.e,cure vi koje ste upoznate sa tim,koliko je pouzdano plaćanje pouzećem,ja sam do sada na taj naćin kupovala samo u trgovinama,obrtima gdje mogu dobiti račun zajedno sa artiklom,kako ide ovako privatno od nekoga da li se dobije neka potvrda ili nešto da si po primitku paketa i platio,hvala vam!
2014 03 09
Pa piuzdano je, ako kupujes s krpica, jer poslujes sa curama koje imaju tu povratne informacije pa tako da ne vjerujem da bi dobila komad drveta umjesto cipela i sl. Nije to kao na njuskalu lutrija. Ali curama koje salju paket ipak je lutrija, jer postoje slucajevi kada cure nisu htjele preuzeti paket, i onda placas duplu postarinu radi neozbiljnog kupca
2014 03 09
uglavnom dobiješ neku pitvrdu da si ti platio?nako znam da imam uplatnicu i nemože mi niko reći da nisam platila ili ovo ili ono,ovako neznam,a poslije mi se sa nekim ne svađa i troši živce i vrime za dokazivanje
2014 03 09
Dobijes. A kako moze reci da nisi platila?Kad ona dobije novce, za nekih 5,6 dana
2014 03 09
Ja nemam racun u banci,tako da vidim da pouzećem bi bila najbolja opcija. hvala vam puo [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 03 09
puno*
2014 03 09
Matea08,ne kaze se poduzecem nego pouzecem [:smijesi]
2014 03 09
Je najbolja je opcija. I ni slucajno pristat na to da vam cure salju novce u kuvertama. [:zaljubljen] Sretno
2014 03 09
a,šta ja znam ,danas ima svašta,a i neki ljudi su u stanju igrati na svašta,bitno da ja dobijem potvrdu da sam poštaru platila,a sad ako ona slučajno ne dobije novce neka traži krivca dalje od mene,tako sam ja mirne savjesti i imam pokriće,već su mi neke dvije cure predložile plaćanje tim putem,samo nisam znala koliko je to sigurno,puno Hvala!!! [:smijesi]
2014 03 09
Istina. Ti imas potvrdu, a one nek rijesavaju sa postom dalje. Nema na cemu. [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2014 03 09
Naoruzati se pozitivnim povratnama, pa uplata na racun, pa saljes! Ovako pouzecem postoji mogucnost da ti kupac nece preuzeti posiljku pa placas i sto ti se paket vrati i jos je skuplje zato jer je pouzecem! Tako kupujem, tako prodajem!
2014 03 09
1 2