Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dobro jutro!!Glasajte za moju sliku

imam najmanje glasova,pa ako imate vremena uz kaficu da glasate za moji sliku Dalmatian sunset www.facebook.com/jadransko.more.31?sk=app_292725327421649 Svjetlana Muller Dalmatian sunset,ima 10tak slika ali moja je najzadnja sa najmanje glasova [:tuzan] ... eto samo kliknete..i ja bih za vas [:poljubac] usput i pogledate ako ste za zamjene i na moj profil [:jezik]
2014 03 14
Evo ja cu glasat [:smijesi] Usput i ti poviri na moj profil [:jezik] ihiih [:poljubac]
2014 03 14
oču,hvala svima puno...baš ste frendice [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 14
mala dalmatika jesi ti beštija ahahaha
2014 03 14
glasano!lijepa slika [:smijesi]
2014 03 14
glasano..odlična je slika [:hihot]
2014 03 14
hvala vam curke šta ste glasale,ali nisam skupila dovoljno glasova [:zaljubljen] [:place] ..ali baš ste frendice..Više me zanimala pobjeda nego nagrada da budem iskrena,imam malu curicu,samo smo,borimo se kroz život bez ičije pomoći i super nam je...Bilo bi naravno lakše da imamo nekog ali eto,zdrave smo,vesele i volimo se...Na krpicama se obučemo,sve novce dam za struju [:place] ,a grijem se na drva [:smije] [:smije] [:smije] .. eto malo o meni za zahvalnost što ste glasale za mene ... [:poljubac]
2014 03 15