Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stvar kulture, ili ?

Pozz curke [:smijesi] Imam pitanje. Nakon uspjesne suradnje sa nekim korisnikom ostavljate li feedback, tj. komentare same od sebe, ili jedino ako Vas druga strana zamoli ili na to ukaze? Naime, meni je zbog cestog koristenja ebaya preslo to vec u naviku a mislim i da je red ako netko obavi dobar posao, da se to i vrednjuje na svojevrstan nacin, feedbackom [:zaljubljen] Neka "internet kultura" mi je to [:smije] E sad, pitam ovako nesto jer nazalost na krpicama koliko vidim to bas i nije praksa. Ne znam kako je ostalim korisnicama, ali konkretno na svom primjeru vidim da nije pravilo. Imam 5 komentara mislim, a sigurno preko 20ak uspjesno obavljenih suradnji,.. Nazalost, ni kad se nekog zamoli, a zadovoljan je onime sto smo "odradili", vidim da ne znaci previse. [:sokiran] Zanima me koja su Vasa iskustva i razmisljanja na tu temu? [:zaljubljen]
2014 03 14
ovdje ti se dijele negativne šakom i kapom [:smijesi] [:smije]
2014 03 14
Nisam imala previše suradnji, ali dosad sam svima ostavila povratnu kao i one meni, izuzev jedne cure. [:smijesi]
2014 03 14
Kao što kažeš,na e bayu je to najnormalnija stvar. I još kad si super zadovoljan,bed ti je ne ostaviti pohvalu ili nekakav info što ti se točno svidjelo. Ovdje je to već druga priča.
2014 03 14
i ja imala preko 40 suradnji, a tek 29 povratnih... nekima se neda pisat, a neke cure ni nemaju profil, kupe, plate i nema ih vise...
2014 03 14
Prema nekoj mojoj računici, mislim da bih trebala imati barem još 50 komentara, većinom kao kupac jer većina ovdje nema naviku kupcima ostavljati povratne, što mi je glupo.
2014 03 14
Ja istavim svima a meni isto pola njih ne ostavi..neke cak ni ne jave da su preuzele paket [:vrti]
2014 03 14
Meni nije jasno da ako već podignes/ dobiješ paket nemaš potrebu toj osobi koja ti je poslala barem javiti, "eh da stiglo mi je" ....ili barem u povratnima dati opis (ne)zadovoljstva artiklom ili suradnjom...mei se to počelo dešavati u zadnje vrijeme dosta često, pričekam par dana pa onda pitam...
2014 03 14
natalija,i da ga nisu preuzele [:smijesi] nebi ti javile [:tuzan] al bi sutra o sebi čitala na forumu [:smije] [:smije]
2014 03 14
Ostavim uvijek, ne ljutim se ako mi netko ne ostavi.
2014 03 14
ja odmah ostavim komentar,bilo da je kupnja,prodaja,zamjena..do sad nisam dobila samo jedan feed, nit mi je javila jel joj paket stigao.e sad jel ga nije dobila,jel nezadovoljna,jel zaboravila ili joj se neda?! iskreno,meni je to bed,ne zbog rejtinga nego zato što pošto sam ja zadovoljna njenim paketom,voljela bi da je i ona mojim,a ako nije da joj refundiram [:vrti] ali sto ljudi,sto čudi!
2014 03 14
Meni 6 cura nije ostavilo povratne, al kaj sad...ko ih sisa [:hihot]
2014 03 14
Kod mene za sada dvije suradnje i dva feedbacka ;o)) yeeeeaahhh heheh ;o) to su dvije minute posla i ne bi trebao biti nikome problem.. [:smijesi]
2014 03 14
Ne znam baš za slučaj da je netko nešto ovdje kupio, i onda ugasio profil. Većina ih i dalje posluje i trguje. I uopće ne vidim nijedan dovoljno razuman razlog zašto ne ostaviti povratnu.
2014 03 14
uvijek ostavim feedback...i vecinom cure ostave , ali nekima moras napomenut da bi bilo lijepo da ostave...par mi nije ostavilo... [:smije] [:smije]
2014 03 14
1 2 3