Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne znam pjesmu!

Skroz sam tu nova i nista ne znam. Frendica tu ima profil, pa mi je rekla da vas pitam. Vec dugo trazim pjesmu i ne nalazim. Mozda neka od vas zna tko je pjeva i kako se zove. Ako zna, bila bi zahvalna da mi napiše jer mi je divota. Dio refrena ide ovako …od tebe za meeeene, nista lijepo, ma nista lijepo za koga, kada, koliko cesto govoris volim te…. Znam da tema nije prikladna, ali oprostite mi zbog toga.. [:tuzan]
2014 03 16
google?
2014 03 16
pokusala sve, ne nalazim… [:place]
2014 03 16
Jel znas još koji dio??
2014 03 16
Ne znam vise nista, a pjesma mi je divna, vokal zvuci kao Damir Urban ili netko slican, ali ubih se trazeci… Nadam se da ce neka se sjetiti..
2014 03 16
I još uvijek zamišljam da sa tvojih usana nije samo laž za mene stvarana ... Možda previše sam u kišu gledao možda sunce nije ono što sam tražio od Tebe za mene ništa lijepo ma ništa lijepo za koga kada koliko često govoriš VOLIM TE.. I još uvijek zamišljam da sa tvojih usana nije samo laž za mene stvarana jel to ovo?
2014 03 16
Crni Petar-Francuska(Tebi)
2014 03 16
Jao TEA hvala ti do neba! DO NEBA!!!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] To je to!
2014 03 16
[:smije] [:poljubac] [:poljubac] bas je divna pisma
2014 03 16
Je, predivna je! Baš si mi uljepšala dan! [:kesi] [:kesi] [:zaljubljen] [:poljubac] [:kesi]
2014 03 16
Predivna pjesma [:smijesi]
2014 03 17