Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zašto je takva muka...

postaviti slike ovdje? Ili je to samo meni. Nekad provedem i po 20 minuta pokušavajući i na kraju dobijem slom živaca od "ups, nešto se dogodilo" i one tete koja vješa štrik pa odustanem. Neke stvari nikad nisu ni ugledale krpice jer nikako nisam mogla fotke uploadati. Najgore mi ide s ovim mojima, pokušavala sam im i smanjivati veličinu, ali sve je to bez nekog efekta. S neta fotke češće prihvati, to sam jedino primijetila i nije mi jasno zašto. Možda je do mene, tj mojih slika? [:tuzan] Uglavnom, ima tko kakav savjet da si ušparam i vremena i živaca? btw. navratite u moju galeriju, (realne) ponude su također dobrodošle hvala
2014 03 17
Ma i meni to izbacuje,nekad mi neda da promjenim oglas,ma joj [:vrti]
2014 03 17
Ja sam navikla, ima dana kad ide sve brzo bez problema, a ima i onih kad jednostavno ne mogu cijeli dan ništa.
2014 03 17
Vjerojatno je stvarno do veličine fotki jer ih postavljanje negdje, pogotovo na fejs, samo po sebi "pojede" [:smije] Ja se ubijem za slikanje stvari da dobro ispadne čista slika, realna boja i sve... i pošizim kad mi izbaci tetu sa štrikom [:boji]
2014 03 17
Normalno da lakse stavi slike s neta kad slika s neta ima 30kb cca [:pospan] Ako nemas program za smanjivanje, smanji u paintu, ja bez problema uploadam slike u bilo koje doba dana.
2014 03 17
Meni se slike brzo uploadaju jer ih skinem s google računa. jer kada slikam tabletom onda mi se automatski sprema na google račun pa ih samo skinem. treba mi 2sek da se uploada jedna takva slika. ali kada sam direktno s fotića uploadala, po par minuta
2014 03 17
meni nikad neda da promijenim ili dodam slike u oglasu... nemoguće, onda moram sve ispočetka...
2014 03 17
Ma draga moja nije do tebe ni tvojih slika , niti išta krivo radiš [:smijesi] Stranica je jednostavno prebukirana i svako malo nešto šteka , ali eto što je tu je [:sokiran]
2014 03 17
sailorgirl, ni ja već dugo ne mogu staviti dodatne slike. više od par mjeseci...
2014 03 17
Cure, da li Vama kada saljete poruku nekom stalno izbacuje stranicu i stalno trazi ponovnu prijavu...mene to izluduje, uvijek mi trazi za svaku radnju da se ponovno prijavim... [:vrti]
2014 03 17
Hvala na odgovorima, vidim da barem nisam jedina koju muči ovo. Probat ću nešto od ovoga što ste naveli, google račun i sl. Zahvaljujem [:smijesi]
2014 03 18
ovdje je to često.. ja nisam nekoliko dana mogla ništa postaviti.. oglasi sami "nestaju" mada su stavljeni pod ispravnu rubriku...a da ne pričam o tome da mi je neki dan "nestala" haljina.. tj. oglas od haljine a na slici sat [:boji] ma tu se više ne zna tko pije a tko plača... cijela stranica u rasulu.. naći nešto na njoj...teško... po meni.. admin ne radi svoj posao (osim u samom početku) , svađe..prepirke.. oni bolesnici o zmazanom i peljavom rublju..čarapama.. [:smije] još tu stoje i nisu blokirani..da ne pričam da je još do nedavno bio i onaj bolesnik koji je imao muški spolni ogran na naslovnoj... [:frustriran] [:ljut] [:sokiran] mislim da je stranica izgubila svoj smisao..prodaje-zamjene-kupnje... [:tuzan]
2014 03 18
Hvala svima na odgovorima, ali i dalje nisam našla neko efikasno rješenje. Nekad ide, nekad ne, čak neovisno o tome je li jutro ili večer kad ima više korisnika.
2014 03 27