Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ponude i prijedlozi cijena

Budući da nikako ne uspijevam nadopuniti tekst pod "uredi profil", odlučila sam otvoriti novu temu, nadam se da neće nitko zamjeriti. Koliko god pokušavala, ne mogu promijeniti tekst pod profilom, jednom je uspjelo (barem mislim da je) i onda se opet vratilo na staro :S Mislim da su cijene mojih artikala realne što se stanja i originalne cijene robe tiče, ali ovom temom bih pozvala sve krpičarke da su i sve vaše ponude dobrodošle jer, na kraju krajeva, svima nam je u cilju osloboditi mjesta u ormaru. Bilo bi fora da su i aukcije tu na forumu malo s(p)retnije izvedene i da su stalno vidljivi novi postovi tamo, sigurno bi bilo življe. Znam da sam mogla postati u temu rasprodaje, ali budući da bi mi trebalo 3 života da svim artiklima ručno mijenjam cijene, ovo mi se učinilo kao najzgodnije rješenje. Slobodno postajte i ostale cure koje imaju sličnu situaciju i spremne su za dogovor oko cijena.
2014 03 28
Super, i sad baš skužim da je netko otvorio sličnu temu par minuta prije mene, dok sam tipkala [:kesi] [:hihot] [:hihot]
2014 03 28
Nema veze,bude se popunila [:smije]
2014 03 28
I kod mene, besplatna poštarina na sve muške Marc Ecko traperice. Za ostalo pitajte, dogovorit cemo se.
2014 03 28
ja imam ponude dana, a može i Vaše ponude......
2014 03 28
ja rado mijenjam ali ako netko nešto želi kupiti ja mu poklonim preporučenu poštarinu [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 03 28
Upiši promjenu, klikni. Ništa se nije dogodilo pa idi na back, ponovi postupak, obično nakon 2. ili 3. puta upali. [:jezik]
2014 03 28
Zavirite kod mene pitajte [:hihot]
2014 03 28
Ma sve je na ponudi jeftinije samo pitajte!!!Popusti na sve artikle!!! [:smijesi] [:smijesi]
2014 03 28
prije su aukcije bile vidljive stalno,na forumu,ima već dosta vremena da su ih stavili u podforum jer je to ljude nerviralo..iako i ja se slažem bilo bi bolje da je vidljivo ,ipak ovo je stranica za prodaju ,zamjenu i sl.ali uvijek je bio neki problem sa zatrpanom straniom i serverom,na našu žalost
2014 03 28
Kombinezoni za ljeto po 35 kn ;o) Kod mene ima i aukcija na ljetnu haljinicu..
2014 03 28
[:smijesi]
2014 03 28
ponudite cijene [:smijesi]
2014 03 28
i ja sam nešto snizila,ako vam se svidi nešto što nije,slobodno pitajte pa se dogovorimo,složite lott sami,pa se i to dogovorimo,sve dam samo da prodam....
2014 03 28
50% popusta na jakne i kapute GRATIS poštarina na sve iznad 50,00 kn posteljina 20% popusta (nova) 20% popusta na sve cipele sve ostalo po dogovoru uz svaku kupnju poklon
2014 03 28
1 2