Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zašto ne mogu promijeniti "O meni"?

Ne znam postoji li već ova tema, pogledala sam malo po forumu i nisam ju još našla. Već par dana ne mogu promijeniti ovaj dio "O meni", kad god ocu urediti profil, napišem novi opis i kad stavim "Spremite" vrati mi se stari. Probala sam i preko mobitela i ne ide, dođe mi "Ups, nešto se dogodilo". Jel to samo meni ili se još nekome to isto događa? [:tuzan] [:tuzan]
2014 03 31
I meni se to dogada.
2014 03 31
Ja sam se s tom stvari mučila barem tjedan dana...svaki dan ukucavala novi tekst i ništa, ništa! I onda jednog danaaaa...promjena prihvaćena!
2014 03 31
nisi jedina, :D probaj se odjavit pa opet prijavit , pa uredi profil , i onda opet klikni na svoj profil , meni tako nekad upali
2014 03 31
Ja sam odmah naučila da - se tek kod slijedećeg logiranja promijeni što smo unijeli ;).
2014 03 31
ILI - ste promijenile lozinku kad ste potvrđivale promjene? JER MORATE I TO. Ali možete staviti staru, tako da...
2014 03 31
Već sam negdje ovo napisala, meni svaki put upali (stalno mijenjam opis profila) Neće vam se promjena primiti prvi put, morate nakon što je potvrdite otići na back i opet je potvrditi. Nekada tek iz 3. puta uspije.
2014 03 31