Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ah te šiške....

a moja kosa je toliko ravna da mi ove u stranu stoje ravno a ne u stranu, a te su mi isto dobre
2014 04 12
Ja ih odrezala prije koja dva tjedna..a 5 godina sam bila bez šiški..bilo mi je žao u početku,ali sada sam se navikla i dobre su mi,idu onako u stranu lagano i nisu guste:)
2014 04 12
ja sam davno imala šiške... inače imam valovitu kosu pa sam si ih morala peglati i uvijek je tu bio jedan pramen na sredini koji je uvijek "iskako" prema van... od tad furam šiške na stranu [:kesi]
2014 04 12
Legica i ja isto si to bolje napravim nego frizerka,ona mi ih uvijek unakazi....
2014 04 12
ja imam ovako ,šiške su mi skoro kao duljina cijele kose,a kosa mi je duga kao i na ovoj slici ,šiške sam imala samo u vrtiću [:hihot] [slika:7d49b118-95a2-4c45-9156-82417575cbbb]
2014 04 12
puno mi bolje stoje šiške zbog visokog ćela i imala sam ih neko vrijeme, ali me užasno živcira što ih moram prati svaki dan jer mi se brzo zamaste i onda ružno izgleda... mogu ih samo taj dan kad operem kosu nositi sutra već su koma, pa onda te špangice moram stavljati ako mi se neda prati samo šiške... [:smijesi] a uz dvoje male djece nemam se vremena boriti s tim šiškama tako da su sad narasle onako do brade pa sam razdjeljak po sredini stavila i tako mi je okej [:smijesi]
2014 04 12
I ja imam šiške , svako jutro ih perem i peglam kad idem na posel......reže ih frizerka jer kad sam ih zadnji put pokušavala sama , malo sam se preveč zaigrala i zgledalo je grozno......... [:smije] Ponekad ih malo onak sfrčem i skopčam špangicu od klinke i to je ok..... [:smije]
2014 04 12
i ja isto nosim onako ravno šiške već 7 godina.imam gustu kosu pa se ne maste brzo [:smije] i vise se nikad ne mogu zamislit bez njih. [:zaljubljen]
2014 04 12
ja imam šiške dugi niz god, čudna sam si bez njih [:hihot]
2014 04 12
Meni su šiške uvijek bile noćna mora. Uvijek sam ih pokušavala pustiti, trajalo bi neka dva mjeseca pa bih ih sama ošišala jer je to moralo biti istog trena kad odlučim da ih više ne želim puštati, često u gluho doba noći (rezultati nisu bili bajni [:smije] ). Sad sam 6 mjeseci disciplinirana po pitanju puštanja šiški i nadam se da će tako i ostati. Najgore mi je bilo što bi se uvijek zamastile prije ostatka kose pa sam ih morala prati praktički svaki dan, ponekad i po dva puta. I nikad ne bi stajale na mjestu bez tone laka -.-
2014 04 12
potpisujem, bila bi celava da ih nemam i imam ih od malena, makar na stranu ili preko pola cela (razdjeljak skoro na sredini) jer mi celo zauzima polovinu lica [:smije]
2014 04 13
ja ih imam,pa pustim,pa odrezem,pa imam,pa pustim,pa odrezem,pa imam....i tako, ali nekako ih vise imam nego nemam,i zive slobodnim zivotom naravno
2014 04 13
1 2