Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zna li itko idealni način brzog mršavljenja?

Preporuke dobro došle :)))
2014 04 14
kopčicu na usta i puno vode..nema tu previše filozofije [:kesi]
2014 04 14
Jedi sve zdravo, ne broji svaki zalogaj, izbjegavaj fast food i masne grickalice. Jedi malo, a često. Pij puno vode i čaja. Šetaj, ako možeš i potrči. Pozitivno razmišljaj i to je to. [:smijesi]
2014 04 14
da al problem je s dijetam što poslje sve vratiš,.hehh al trebam malo 3 kg,..al nikak trčanjem nemog,.. samo povećavam mišiće
2014 04 14
Jedi jako malo [:smije]
2014 04 14
Jeste culi za ovaj Nidora prah, ravna trbuh , učvrščuje bedra , prepoloviš se [:hihot]
2014 04 14
Ovo možda smiješno zvuči - ali kiseli kupus je spas! Nešto što najbolje pomaže, zdrav je u svakom slučaju, možeš ga pojesti previše, a neće te udebljati i pomaže pri čišćenju organizma. Zeleni čaj, lagana tjelovježba, makar i šetnja, puno vode, manje tjestenine i kruha, sezonsko povrće i agrumi, stop prekasnom jedenju, ma joj, ima toliko toga. [:smijesi] sretno! [:smijesi]
2014 04 14
ako ti treba brzo npr.za neku svečanost,pir,itd. onda ti je super ekstravaganza program.uguglaj ih.Ili jednostavno sve što jedeš miksaj tako da jedeš više tekuće sve.
2014 04 14
sve to tvornički u jednu ruku pomaže,a šteti negdje drugdje,..
2014 04 14
Hvala na preporukama :)
2014 04 14
NATASTE limunadu toplu bez secera.. suhe sljive ujutro i ananas (ne iz konzerve nego pravi) on je odlican za celulit rjesavat kruh i tjesteninu izbacit jer oni napuhuju trbuh.. vozit biciklu. od trcanja ti nece misici narast ne naraste to u pola godine tek tako.. trcanje, bicikla , role..plivanje [:smijesi] [:smijesi] puuuno vode, ne solit hranu ili bar smanjit jer sol zadrzava vodu u tijelu.. tusirat se toplo -hladno za bolju cirkulaciju i razbijanje celulita
2014 04 15
CURE PRESKAKANJE VIJAČE JE ZAKON,.daaa to isto
2014 04 15
Ja sam samo reducirala prehranu, jela sam sve ali upola manje i smršavila 8 kg. Sada je to stalo pa sam zap romjenu uzela dijetu 10% pa ćemo vidjeti kako to ide :) Inaće puno kretanja, zamjeni tramvaj/auto nogama i biciklom i vidjet ćeš kako brzo kilei du dolje I slažem se sa malomdalmatinkom :) ujutro limunadica je super :) Ne samo za mršavljenje, već i za zdravlje jer dan počinjete sa dozom c vitamina :D
2014 04 15
@maladalmatinka, što se tiče tog pojasa, ja sam ga prije par godina koristila, ali mi se ne sviđa nikako jer mislim da nije dobar za kožu koja se uznoji i jako svrbi.
2014 04 15