Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tko mi bruše stvari označene kao PRODANO sa profila???

obrisu nakon 2-3 dana ... nekad ja izbrisem stvar namjerno ili slucajno i sad vise ne znam ko je šta izbrisao... u svakom slučaju ako je od sad to politika molim lijepo da se obavijeste korisnici a ne ovako... da pogađam šta se dešava! Ne ulazim u to da li treba admin brisati prodane stvari ili je samo mi je ovakav način bez da obavijesti krajnje NEOZBILJAN
2014 04 30
ja ne oznacim kao prodan dok ne stigne na destinaciju i ne dobijem ocitovanje primatelja jel sve ok. onda oznacim. i obrise mi se isti dan, nemoram ja vodit brigu [:smije]
2014 04 30
ja sam jučer naletila na jedan svoj oglas koji je prodan, kod mene u artiklima ga nema [:sokiran] kako da ga obrišem ? [:ljut]
2014 04 30
nikako, prodani artikli će se i dalje prikazivati u tražilici..
2014 04 30
do admina doci jedino ako posaljes pisanu molbu....
2014 04 30
Pisanu molbu kući poslati golubom pismonošom.
2014 04 30
Shvatite da je ok da se brišu ali kad dođu do kupca Meni je obrisano vise od 10 artikala a nisu do kupca ni došli Na mom profilu ih nema a kad upisem u tražilicu svoj nick nađem ih ali ih ne mogu obrisati Kakva korist i od toga ako su jos uvijek tu??? Jos gore, sad ih ni ne mogu obrisati Uvijek brisem prodano Javila sam se ja administratorici i odgovorila mi je da ona nista nije brisala niti da te artikle moze vratiti na moj profil da ih ja obrisem Znaci sad ce moje slike biti zauvijek na netu [:frustriran]
2014 04 30
ma cak ni na pisanu molbu ne odgovara..ja cekam odg vise od 2 tj a redovno se prijavljuje [:vrti]
2014 04 30
Hebote koliko puta sam napisala obrisati, obrisano, obrisem [:hihot]
2014 04 30
Iva, nisi joj ušla u normu za taj dan. [:smije]
2014 04 30
hehehehhe bit ce da nisam za cijeli mjesec [:hihot] [:hihot] poslala sam cca 6 poruka pa vidjet cemo do kada....
2014 04 30
Ma netko se igra administratora. Ono što treba raditi ne radi, al tamo di ne treba, gura nos čim stigne. Jedva čekam da mi obriše opet pola oglasa (ne prodanih!) čim ovo vidi i još da mi da ban. Mislim da nam fali još koja konkurentna stranica koja bi FUNKCIONIRALA. :)
2014 04 30
neznam gdje je problem...ja sam poslala kroz 15 dana 6 poruke sa jednim jednostavnim upitom...ni traga ni glasa i zaista mi nije jasno zasto se netko hvata posla ako ga nije u stanju obavljati [:tuzan]
2014 04 30
slazem se sa lunom, prijavljuje se adminici još na onom topicu sa slikama sa neta osobe koje imaju cijele profile sa slikama sa ebaya, plus što briše negativne koje ne smije a ono što bi tebala reagirat nigdje ju nema. baš se netko igra na eci peci pec
2014 04 30
ja sam upravo za povratnu info i pitala...dobila sam neutralnu od neznam koga (ocito netko ko je eto tako napravio profil) znaci nikada razgovarale, suradjivale itd...i zamolila sam admina da mi makne neutralnu s obzirom da nije valjana...i eto jos cekam odgovor ili bilo kakvu reakciju, ocito cu se nacekati
2014 04 30