Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

savjeti za formiranje oglasa

Mislim da bi bilo odlično kad bi svaki postavljač prodaje artikla ostavio broj (primjer, čizme broj 39), ima jako puno oglasa koje moram ganjati jer nije navedena veličina. Drugo i ono što posebno nema smisla je forsanje fotografija sa interneta. Svi imamo internet [:smije] mene zanima kako artikal izgleda, koliko je nošen, ima li oštećenja. Super je što dio cura napiše ako postoji problem, bilo bi nefer platiti nešto što ne izgleda kao sa interneta. Možda bi bilo dobro i kad bi ispod svakog artikla bila mogućnost komentiranja tj. postavljanja pitanja.
2012 11 08
slazem se! [:smijesi]
2012 11 08
ja npr.preko naprednog pretrazivanja odaberem npr cizme br.39 raspon cijena i dr,zato je i napravljena ta mogucnost
2012 11 08
Naravno :D Ali pretraživanje ti neće izbaciti sve ako nije unesena veličina. Kuish ;)?
2012 11 08
Možda je već netko i predložio,ali bilo bi super kada bi se oglasi mogli pretraživati po gradovima...puno znači kada nađeš nekoga tko je iz tvog mjesta, pa se artikl odmah umnaji za poštarinu...Mislim da bi ovo bilo veeeeliko olakšanje svima nama...
2012 11 16