Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

susjedi .....

drage moje U kuci do mene ne zivi nitko no No sada dolaze neke "djevojke" ako ih se moze tako nazvati, svaka 2 dana oni tu prave tulume, vikendom mi stvarno ne smeta neka uzivaju, ali to i preko tjedna- vristanje, skakanje kroz prozor van, skicanje, svadanje.. nema sta nema... moram napomenuti i hodanje goli dva puta im je bila policija, no opet nikome nista... dajte nam neki prijedlog? svi se okolo zale no nitko nece da prijavi, jer ne moze biti anonimno... da zovem svaki puta kad oni divljaju od 20 h do 8:00 radnim danom? hvala na prijedlozima
2014 06 11
pa jedino što možete je baš svaki put zvati policiju, dok ne odustanu od partijanja preko tjedna
2014 06 11
a što ne vrijedi ono da se svi iz zgrade mogu pobuniti i izbaciti ih van? [:smije]
2014 06 11
ma kuca je u pitanju ne zgrada... evo i opet su tu, i evo sad susjeda se dere da ce zvat policiju ako ne zacepe tako im je sad rekla.. ovo treba snimati, ova oda u gacama bez grudnjaka, ovaj se oce popeti na drvo ali ne moze koliko je pijan, njih tri na prozoru i noge vani ...
2014 06 11
Ja bih adresu da dođem na party [:smije]
2014 06 11
super..... znaci jos jenom i nema ih [:jezik] [:jezik] tocka dvotocka... samo dodi ali mislim da ces se brzo predomisliti ... hehehe
2014 06 11
Zvati policiju.Uvijek i svaki put.Pa im neće ostati baš previše novca za tulumarenje. Kuću do naše se doseljava idiot koji na plus 30 ide paliti plastiku,drvo i nekakvo lišće. Najprije je lijepo zamoljen da ugasi vatru jer je u prekršaju.Nakon što je njegova žena digla bahatu vrisku da tko smo muž i ja da to od njih tražimo,spomuneh samo poziv policiji.Ugasili ODMAH. Zato se nemoj ustručavati primiti telefon u ruke.Prijetiti im nemojte,u nikakve sukobe isto tako.
2014 06 12
bože, dobro da se niste svi potrovali od paljenja plastike [:znoji] strašno [:boji]
2014 06 12
Ma i to bih valjda preživjela [:smije] [:smije] Ali kad je misiz tog nesretnika zaurlala,maših se telefona. A u kvartu su ljudi inače skroz ok.nitko nema takve retardirane potrebe. plastika ide u poseban kontejner...lišće u kompost i tako. Ali teško je to nekom "potrebitom" pojasniti [:smije] [:smije] Kao i ovim curkama iz uvoda koje iskaču kroz prozor:)
2014 06 12