Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prirodno ulje za sunčanje MAY TAN ????

Skeptična kakva jesam prema svemu, molim Vas za pomoć u odluci kupiti li ovaj proizvod ili ne [:jezik] Zanimaju me iskustva iz prve ruke Jeste li koristile? Da li ste zadovoljne? Vjerujete li tom proizvodu, obzirom da ne piše je li prošao kakva testiranja i nema ga u slobodnoj prodaji? Teoretski, neko vam može zamutiti bilo što i to prodavati u pravo vrijeme na pravom mjestu......... Ujedno pozivam one koji prodaju ovaj proizvod da se uključe sa dodatnim podacima Tko to proizvodi i gdje? (jer na stranici ništa ne piše o tome) Čija je receptura?......i eventualno još koje pitanje koje se nisam trenutno sjetila a koje će korisnice Krpica postaviti [:smijesi]
2014 06 16
sastav ti je maslinovo ulje, naribana mrkva i zeleni orasi. možeš to i sama napravit, osim ako ti se ne da čekat da ti to stoji na suncu i promućkat svaki dan [:smijesi]
2014 06 16
Maslinovo ulje je zakon ! [:zaljubljen]
2014 06 16
a sta ce vam to smece bez faktora zastite cureeeeeee [:frustriran] danas je sunce takvo da se bez faktora 30 ne ide na sunce pa cak i ako ste tamnopute..
2014 06 16
Maslinovo ulje je najbolje. Najbolje se pocrni s njim. :)
2014 06 16
slazem se,uberes par zelenih oraha,maslinovo ulje(oko 2.5dcl) i naribas mrkvicu. ostavis na suncu i cekas mj dana,ako nemas tolko moze i krace stajati [:smijesi]
2014 06 16
zašto zeleni orah? koja mu je funkcija? Što se tiče ovog ulja u mom pitanju, prodaje ga cura tu na krpicama po 55kn 100ml Juicy, ta ti je na mjestu ali na žalost rijetko koja od nas se može odreći sunčanja...to ti je kao i pušenje...zna se da je štetno ali ne možemo odoljeti [:jezik]
2014 06 16
zeleni orah ispušta tu boju od koje se tamni. namaži se prvo kremom s faktorom, pa preko toga uljem..
2014 06 16
zeleni orah ispušta tu boju od koje se tamni. namaži se prvo kremom s faktorom, pa preko toga uljem..
2014 06 16
znam curke i ja obožavam sunčeko ali ako već i traljamo to bez faktora po sebi(ja recimo volim pekmez za sunčanje) onda prije tog obavezno namažem faktor 30!tako savjetujem i vama,neće to pokvarit učinak tih ulja ali maslinovo ima faktor 0,a to je opasnooooo...kažu 5 puta opečen od sunca u životu 85% veća šansa za melanom!! [:poljubac]
2014 06 16
Evo, došlo je vrijeme sunčanja pa pokušavam podići staru temu na koju sam "nabasala". Kao što vidim ,piše da ulja više nema.jel se to rasprodalo ili?!? U međuvremenu, idem ja ubrati zelene orahe, u dućkas po mrkvicu i maslinovo, pa ću kasnije škicnuti što ste još pisale [:kesi]
2015 06 06