Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Teme navlakuše

Svako toliko forum iznjedri temu otpočetu od strane korisnika sa nula postova i povratnih(profilna je tu onako,sporedna). I teme su redom ispitivačke prirode. Tipa "U mene je menstruacija obilna,tamnije boje i tako.Kako je kod vas,čisto da znam usporediti"... "Nisam koristila zaštitu pri zadnjih 6 odnosa,čovjeka slabo poznajem...da li se vama dogodilo nešto slično?"(ovdje se očekuje da korisnice posegnu u svoju riznicu sjećanja i krenu po nepoćudnim događajima). "Koja vam je poza najdraža?" Pa red tema o analnom općenju,gdje bi funkcija diskutantica očito bila da ispriča svoje doživljaje i da savijete. Elem...Shvaćate kamo ovo ide.Netko opetovano otvara teme žicajući osobna iskustva ekipe. Correct me if i'm wrong,ali tako izgleda. Ono,nije da me pere neka posebna paranoja,jer,činjenica je da s upisom osobe koja se krije iza nekog nicka,može guz obrisati,ali ipak... Ili je nekome hebeno dosadno ili se,što su korisnice već nagađale,iza svih tih nickova krije momčić,ako ne i dva,kojemu je skupo učlaniti se na Iskricu ili kupiti nekakve opsukrne novinice,pa se kao čovjek proveseliti listajući. Postoji dobra šansa i da netko trola,ali,tema o 567 mogućoj trudnoći nakon brisanja istim ručnikom mi ne zvuči smiješno nego potrebito. Došlo je do toga da sam već počela sanjati teme o mjesečnim ciklusima iskloniranih korisnika MK [:smije]
2014 07 04
ne zaboravi puste ajfone, samsunge i lg7ice koje nicu ko gljive poslije kise. iz tih profila [:smije]
2014 07 04
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:place] Meni su osobito zanimljive teme kakve gaćice nosite i slično.
2014 07 04
ajmo sad opet malo o ciklusu [:ljut] [:smije]
2014 07 04
Vala, pravo zboriš.Kao da ti diktiram u pero!
2014 07 04
MOže i socijalni slučaj ....
2014 07 04
Kako bih mogla mobilne uređaje zaboraviti [:smije] [:smije] I psiće koje renomirana uzgajivačica te rijetke vrste prodaje po cijeni od 200 eura(inače psić dođe oko 12 k). Slike...Blog te pita čije.
2014 07 04
ma nema vece romantike nego citat o vaginalnim infekcijama, pa nakon takvih desetak anonimnih krenu okorjele krpicanke koje eksuli nekaj i kupuju/prodaju o svojim izlucevinama, a u profilu im nikad nenosen badic slikan na korisnici. [:smije] die onaj sta se lupa po celenki il celenkom u kakav stoopich [:smije]
2014 07 04
Koko,oglašavate li se na tim temama? [:smije] [:smije] Ja uredno spomenem svoje padobranke.Čisto da erekšn padne promptno.
2014 07 04
nestala mi tema đe se žemska nauljila k'o riba na gradelama... [:place]
2014 07 04
Noema,jesam.Ponekad tipkam i liepo. [:smije] [:smije] Još jedna super rječca koju ću također uvesti je "zborište".
2014 07 04
ja sam relativno nova pa mi je ciklus još uvijek vrh!!!! idem otvoriti temu ciklus+trudnoća= socijala [:hihot] [:hihot]
2014 07 04
A i teme o depilacijama medjunozja, trudnocama... Nekad mislim da je nekom dosadno pa ajde malo otvara teme
2014 07 04
Ančice,to,to [:smije] [:smije] Cipka,št ljepše nego kupiti badić a korisnica netom ispovijedila sborištu kako ne koristi zaštitu a zadnjeg snubitelja se i ne sjeća [:smije] [:smije] Ja odmah stisnem "želim to" [:smije]
2014 07 04
ima takvih i uživo.. opisuju kako im je doktor spičkio inekciju hidrogena u čir pa se sve rasprskalo po ordinaciji, ili jedna labia minora mi je malo duža kad smo se dragi i ja pohvatali na suho mi je gurnuo pa se rastegla.i to ljudi s kojima si nisam toliko bliska pa imaju potrebe pričati o tome.. Ja ne znam kaj je to u ljudima da vole o takvim stvarima razglabat, meni je to degutantno.. Hoću reć da ne mora nužno biti troll s druge strane, možda netko vopli takve teme
2014 07 04
1 2 3 4 5 ... 6