Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Informacija

Drage moje, nova sama na stranici i htjela bih vas zamoliti neke osnovne informacije? Kako se odjeća najčešće šalje, tko plaća poštarinu, da li se novci uplaćuju na račun i sve ostalo što smatrate bitnim? Hvala unaprijed [:smijesi]
2014 07 08
Stvari možeš poslati Tiskom(15kn) ili poštom(ovisno o težini i načinu slanja). Poštarinu plaća kupac najčešće,osim ako se ne dogovorite drugačije. Šalje se obavezno nakon vidljive uplate na račun. To je ukratko najosnovnije. Sretno! I da,kako bih prikupila povratnih informacija i započela uopće sa prodajom,savjetujem ti da prvo budeš kupac(ili zamjene) [:smijesi]
2014 07 08
Hvala puno na odgovoru i savjetu [:smijesi]
2014 07 08
Nema na čemu! I samo oprezno i pošteno!(i kao kupac i kao prodavač) [:smijesi]
2014 07 08
Ja ti savjetujem da budes jako oprezna, jer i 10 pozitivnih komentara vise nije ogled kakva je osoba zapravo, nazalost! [:ljut] [:smijesi]
2014 07 08
a bome ni 50, tako da uvik provjeravaj, mene je zeznula cura s 50 i kusur POZITIVNIH, a ta tuka je dea123 sretno na krpama
2014 07 08
Dobro došla!! Sve ti ovisi o dogovoru sa kupcem.. Cure su već sve rekle! :) sretno ti sa prodajom!!! [:smijesi] [:kesi]
2014 07 08
gaga13 -slažem se,ponekad imam dojam da su svi ti pozitivni komentari pomno smišljeni unaprijed..pogotovo ako se datumi stavljanja komentara poklapaju jedan za drugim
2014 07 08
dobro došla [:smijesi]
2014 07 08
noela2812- upravo tako, kao da cekaju samo da skupe pozitivne pa da krenu varati [:vrti]
2014 07 08
Imam još možda pomalo glupo pitanje [:zaljubljen] [:zaljubljen] Kako najčešće šaljete svoje paketiće, ukoliko izuzmemo opciju slanja Tiskom jer nemam tu mogućnost? I kako spakirate svoje pakete kad šaljete poštom?
2014 07 08
Najveća hvala na odgovoru [:smijesi] [:smijesi]
2014 07 09
Dobar dan svima, i ja sam nova pa da se ovdje predstavim pošto ne vidim neku takvu temu na forumu :). Dobro su mi došle neke gornje informacije, još bih samo pitala postoji li prostor za oglašavanje na forumu tj. kako to funkcionira?
2014 07 12
Tko pita, ne skita [:kesi]. Hvala na dobrodošlici! [:kesi]
2014 07 12