Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

imate li kakav dobar savjet?

Drage cure i pokoji dečko.... Došla sam na ideju da otvorim temu gdje bi svaka mogla napisati neke trikove iz svakodnevnog života i kako ih riješiti... -npr. meni je godinama perilica suđa ljeti imala neugodan miris i to nisam nikako mogla riješiti. Sada ulijem malo alkoholnog octa kod svakog pranja, stavim tabletu i ništa ne smrdi.... -Da li vam se kad dogodilo da vam slatko vrhnje kad ga miksate ode u putar? To ćete izbjeći ako ga prije miksanja držite 24 sata u frižideru. Imate li vi kakvu dobru foru koju bi željeli podjeliti s drugima?
2014 07 14
za odčepčjivanje odvoda (ali ne kod onih jako začepljenih)= soda bikarbona i alkoholni ocat ako vam je u školjci jako skoreno od kamenca i ne može se riješiti nikakvim sredstvima, kupite SOLNU KISELINU. izvadite svu vodu te izlijte kiselinu u školjku. stvarno veliki palac, mama je mislila baciti školjsku jer se užasavala tog kamenca, ali je sada kao nova
2014 07 14
Je super, to sam i ja probala...štedi novce [:smijesi]
2014 07 14
jel može savjet kako se riješiti kamenca s plastike? točnije, posudice za vodu
2014 07 14
Meni je mama otkrila tajnu "spaljivanja" prištića na licu, a da ne uništiš lice [:smije] Kupiti u ljekarni hidrogen 3% - onaj za rane i to na blaznicu i natapkati prištić. Do ujutro je suh i nestao! [:zaljubljen] A nema kopanja i ožiljaka [:smije]
2014 07 14
limunska kiselina je super za kamenac,a nije stetna za zdravlje
2014 07 14
ja u perilicu od sudje stavim svjez limun i nema neugodnih mirisa
2014 07 14
ova posudica je garina posudica iz koje pije vodu, pa ne bih neke kemikalije stavljala čitala sam za neku mješavinu praška za pecivo i octa, ali nije pomoglo...
2014 07 14
Ni ja se ne mogu baš riješiti kamenca s eko boce za vodu, već sam razmišljala da je bacim.
2014 07 14
Kako ocistiti bizuteriju kad malo pocrni?
2014 07 14
soda bikarbona i alkohol iako mi je negdje u sjećanju i pasta za zube
2014 07 14
e da, kako skinuti onu jaaako zapečenu masnoću s tave. kao kamen je. s donjeg dijela tave jučer sam sprejala s permentalom, ali baš i nij pomoglo jer je baš zapečeno
2014 07 14
pasgaro vim čisti super [:smijesi] , limunska kiselina super skida kamenac
2014 07 14
pasgaro, probaj tavu dobro našpricati s Permetalom, staviti u vreću za smeće, dobro je zatvoriti i ostaviti jedan dan, pa onda pokušati oprati. Meni je uspjelo [:smijesi]
2014 07 14
Evo što sam ja otkrila neki dan (za one koje peku kolače); ako želite samljeti orahe,lješnjake,bademe itd u multipraktiku, onako da bude fino sitno, dodajte dio brašna u multipraktik. Ja sam baš bila sretna kad sam to otkrila [:sramezljiv] [:hihot]
2014 07 14
1 2