Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

kako to Vi radite?

Zanima me da li i Vi kao ja kad kupite nešto na Krpicama lovu koju dobijete usmjerite opet nekome ili ostavljate sa strane...ja iskreno kad nešto prodam...ponovo kupim nešto na krpicama,i onda se čudim otkud toliko toga [:hihot] [:hihot]
2014 07 20
Ali to je ok... zato zamijene mi nisu baš jer sam ja dalje kupac. Ako prodam nešto- od nekog ću nešto kupiti baš što ono želim ili mi treba. A u zamjenama uvijek bezveze nešto možda na silu uzmem/ izaberem. To je "circle of money" :)
2014 07 20
Rijetko kad što prodam, većinom se mijenjam, a kupujem samo ono što mi treba (isto prilično rijetko) [:smijesi] Najveći trošak na krpicama su mi u realnosti poštarine [:hihot] al nije strašno, skroz ok [:smijesi]
2014 07 20
???? kad kupite nešto na Krpicama lovu koju dobijete kad kupimo nešto lovu koju dobijemo??? Di to funkcionira? [:smije] [:smije]
2014 07 20
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] mislim-prodate....
2014 07 20
ja ponovo kupujem iz više razloga 1-puno jeftinijih stvari nađem ( preferiram isključivo nove stvari) 2-drago mi je kad nekome mogu pomoći na bilo kakav način pa makar to bio i ovaj 3-puno lakše od doma nego hodanje po dućanima [:jezik] 4-upoznam divne cure, žene ...
2014 07 20
malo se prodaje i nemoguće je nešto kupiti na krpicama, jer nekoliko stvari koje sam kupila nisu bile dobro opisane i stigle su nove, ali na žalost male i neudobne [:tuzan]
2014 07 20
Da barem to ide tako. Nešto kupiš i još dobiš lovu! [:smije] [:smije]
2014 07 20
obično se desi kad nešto kupim,brzo nakon toga nešto i prodam...i znači nekud se sve pokrene...bitan je protok novca <3
2014 07 20
Najcesce opet kupim nesto, ali znam se i mIjenjati, ima ovdje hrpa dobre robice, full se isplati :)
2014 07 20
Tako je bilo prije, sad sam prestala s kupovinom jer sam si više-manje kupila sve što mi je trebalo i što sam htjela imati. Ostavljam si sa strane, tj. taložim sitniš na tekućem. [:hihot] Afashionlicius, baš to, isto razmišljamo. [:hihot]
2014 07 20
Na facebooku što sam prije prodavala nebi samo tako potrošila... radije bi kupila na e bayu nešto ili što već
2014 07 20
daa NemisCloset...baš tako i treba raditi...i zadnju kunu dam za nešto i eto višestruko nazad za par sati ili dan dva...sve to ide u krug...ako daš,dobiješ,a bome i obrnuto...kad bi svi tako radili...svima bi prodaja dobro išla,a kupci bili zadovoljni <3
2014 07 20
Ja vecinom kupim u ducanu. Jedno vrojeme sam iskljucivo u ducanu i kupovala od ovdje zaradjenih novaca, a kasnije mijesano, sad opet skoro iskljucivo ducan.
2014 07 20
kod mene se ne zadrzi puno novac . dalke ako nešto prodam odmah si trazim nesto iz omiljenih da kupim ,probam ponuditi zamijenu pa ako upali. samo mi nisu jasne cure zasto se ljutu ako ih pitas pa mozda bas imam nešto sto tribaju . mislim di je problem pogledaj i odbij ako nista ne nadeš . to mi nije jasno kad stavu zamjena nikako [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 07 20