Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

ponekad mislim da necu izdrzati :(

Kazu sto te ne ubije ojaca te. Ja sam nakon svakog problema govorila samo da se ovo rijesi sve drugo cu lako ali kako je nesto drugo dolazilo ja sam bila sve slabija. Ma kad sam budala sva sam emotivna i inace i bez trudnoce i ako je nekome lose odmah ni meni nije dobro...ja moram promijeniti sebe, postati jaka za sebe a ne za druge koji me tako vide...samo nek se stvari krenu rjesavati odmah ce biti lakse...
2014 08 13
Ne znam što bih nadodala na riječi ovih divnih cura. Svi mi imamo svoje probleme (iako su, npr. moji sitnica u usporedi s tvojima), ali znaš kako se kaže-poslije svake kiše dolazi sunce. I sve će doći na svoje. Znam da je lako to reći, ali vidjet ćeš. Nosiš curicu-nek' ti to bude razlog da se ustaneš sutra sa smiješkom i pozitivnom energijom koju ćeš prenjeti na svoje, a tebi želim svu sreću u životu, glavu gore! Kad rodiš prekrasnu djevojčicu obavezno se javi tu sa slikicom [:smijesi] [:poljubac]
2014 08 13
Tako je, sve smo ti već rekle, a i sama znaš poantu, samo se povremeno trebaš prisjetiti! [:zaljubljen] Ono što bi poželjela nekom drugom da je na tvom mjestu, sada napravi isto tako za sebe! Mlada si, jaka si, izdržat ćeš još puno toga u životu. Želim ti da ta bolest malo popusti (i moj brat se bori s istom, međutim u nešto blažem obliku, a i baka, njoj je to izražanije sad kako je stara) , no može se nositi s time [:smijesi] I naravno, da sa ovom trudnoćom sve prođe kako treba, da bebica bude živa i zdrava i da vam to svima da snage za dalje i unese malo više radosti u život! :))) Ništa od depre i suza, povlačenja u sebe, razmišljanja danima i satima, te time zakopavanja sve dublje na isto mjesto, to nikom nije pomoglo, samo odmoglo! Zato, trgnut se i to je to! [:smijesi] [:poljubac]
2014 08 13
Podaci!!! :-) :-) :-)
2014 08 13
Nedaj se <3
2014 08 15
Ja sam nedavno prekinula s deckom, bili smo 9 mj skupa..ja sam zaribala..popilo se previse i napravila sam mu skandal pred kucom rano ujutro pred starcima..koma teska.. sto je najgore ni ne znam zasto a niti se sjecam..nakon toga smo pokusavali vise puta nesto polako ispocetka..ali ja bi svaki put bila nezasitna i trazila bi da se odmah vrati stanje od prije tog uzasnog dogadaja.. trenutno smo u fazi da se ne cujemo iako ga tu i tamo nazovem u suzama naravno.. uvijek mi kaze da ce sve biti u redu i da nam samo treba vremena.. sta da radim... ne mogu se nikako umiriti niti krenuti dalje.. help! [:place]
2014 09 15
1 2