Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

čudni ljudi oko nas

Vecer [:smijesi] Evo ako se nekome da diskutirati o temi, slobodno. Naime, oduvijek me zanimala psihologija i ljudsko ponasanje. Sama tema kaze cudni ljudi pa me zanima dali vas okruzuju, druzite se s nekim takvim itd. Da se razumijemo, svi smo mi na neki svoj nacin cudni, no govorim o onim malo drugacijima. Evo dati cu primjer. Upoznala sam decka koji jednostavno zivi u svom svijetu, ne voli i nikad ne odlazi u grad, na kave ni među ljude, nit izlazi. Ne voli biti viđen. Normalno ima prijatelje, druzi se,ali rijetko u javnosti. voli najvise setati sa psom i tjt. Imao je curu zadnji put prije vise od 4 godine. Uz sve to decko je dobar, visok, zgodan. Nismo uspjeli zbog razlicitosti karaktera i njegove, ajmo rec neodgovornosti,neposivanje dogovora.. no manje bitno. Zanima me dali ste ikad se nasli u takvom odnosu bilo s deckom/prijateljem ili nekim trecim tko vam je bio potpuna enigma? Koga niste uspjele nikad shvatiti i do kraja procitati? Nije naglasak na mojoj situaciji, no zanima me svako misljenje o mojoj temi [:smijesi]
2014 10 22
Svi su ljudi čudni, neki na prvu, a neki tek kasnije pokažu svoju "čudnost". Ne znam što smatraš pod tim pojmom uopće. [:smijesi] Nemamo svi iste standarde i nekome je jedna osoba potpuno čudna, a nekome sasvim normalna. [:smijesi] Dečku ne paše način zabavljanja koji odgovara većini ljudi, introvertiran je. Ne vidim što je tu čudno. Ako je jedna strana navikla na stalna izlaženja, po popularnim mjestima, naslikavanja i sl. (ono što je njoj normalno), onda joj sušta suprotnost ne odgovara, a ni obrnuto. Zato je najbolje naći sebi osobu s kojom smo kompatibilne. [:smijesi]
2014 10 22
Jesam,upoznala sam par osoba koje nisam mogla prokljuviti. ali,nije se radilo o nekakvim dragim,benignim "osobenjacima" koji su živjeli u nekom svom svijetu nego o vražjim pijavicama. Nakon što sam shvatila kakvoj prirodi odnosa teže, prošla me želja za daljnjim razumijevanjem njih kao takvih. I sama sam čudak neke vrste.Cijenim svoj mir i preduvijet za sklapanje dugotrajnog prijateljstva ili bilo kakvog odnosa jest da druga osoba može razumjeti moje povremeno povlačenje.
2014 10 22
Ti si ekstrovertirana a on introvertiran. Ne znam što je tu čudno. Apsolutno ništa [:sokiran]
2014 10 22
Btw,ovo mi je zazvonilo-ne voli biti viđen ni izlaziti u grad... Da čovjek nije furao paralelku?
2014 10 22
ne treba to pokusati shvatiti samo prihvatiti ako mozes
2014 10 22
corygan@ pa eto to je meni cudno. znaci svugdje okolo, ali nikad u centar grada gdje puno ljudi cirkulira.
2014 10 22
Imam i ja prijatelje s kojima se volim družiti i radije se vucaramo po stanovima jer nam se ne sviđa zabava vani (cajke i sl.), radije gledam filmove ili nešto igramo, cugamo i sl. U kojem smislu nije volio biti u javnosti? Bojao se kročiti van iz kuće ili je preferirao biti unutra? Razlika je bitna. Ali da, ako je gotova priča ne treba se zamarati. [:smijesi]
2014 10 22
moj najbolji prijatelj na faksu..kasnije i dečko.. ne trudim ga se shvatiti, ni do kraja pročitati..smiruje me i lijepo mi je u njegovom društvu.. prihvatila sam ga takvog kakav jest i ne pada mi na pamet mijenjati ga.. čiste smo suprotnosti, ali se jako dobro slažemo..
2014 10 22
Nije se bojao krociti van iz kuce, no mislim da se osjeca anksiozno u masi ljudi. Dakle uvijek sece istim putevima, nikad preko grada, uvijek nekim precicama, ulicama itd. I uzasno je usporena osoba, neodgovorna prema ljudima, vremenu itd. Po sadasnjem saznanju, rekla bi neki oblik blaze shizofrenije gdje se osoba povlaci u sebe i ti simptomi. to je moje misljenje, eto
2014 10 22
ok,ni ja ne volim nekakva okupljališta,gdje cirkulira dosta ljudi,ali za ljude koji su mi dragi ću podnijeti malo buke i gužvanja. možda je dečko doista samo jako povučen,a možda nije bio iskren o cijeloj toj situaciji. možda i ja zvučim malo paranoično i nepovjerljivo,ali eto...Svašta sam se nagledala.
2014 10 22
Znam. I ja sam skeptik kakvog nema, ali ovo je zaista tako. Sam je priznao da je jos od srednje skole autsajder. To je gotova prica da, ali cisto bi volila istrazit zbog sebe s psiholoske strane jer me to podrucje uvijek zanima
2014 10 22
IvanaBeer005@ opisi malo svoju situaciju ako ti nije nelagodno, bas me zanima..
2014 10 22
Stvarno je teško reći o čemu se točno radi. možda neka vrsta socijalne fobije. ali eto,navodiš kako ima krug prijatelja,jednu vezu iza sebe...Pokušao je nešto i s tobom. I teško bi mi bilo reći-boji se nepoznatog jer,u nekom trenutku su svi ti ljudi kojima je okružen,osim obitelji,bili nepoznati.
2014 10 22
Ja se više bojim onih običnih" i uniformiranih jer "čudni" ljudi obično imaju bogat unutarnji svijet i nikad neće osuđivati ili ogovarati druge, jednako drugačije ljude...
2014 10 22
1 2 3