Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Događa li se nekad i vama?

Ovako znaći, često kad se nađem u nekoj stresnoj ili novoj situaciji u kojoj trebam nešto nekome objasniti - jednostavno blokiram i blago rečeno počnem mucati [:vrti] ne kužim to mi se nikad prije nije dešavalo, a u zadnje 2 god često, [:place] jesam li normalna? ili je faks učinio svoje [:hihot] ? Stvarno ne znam što mi je, kako bi mogla to spriječiti? ne želim da ispadnem glupa pred nekim koga tek po prvi put vidim [:boji]
2014 11 10
Meni se desilo na ispitu...iako sam sve znala..od treme nisam mogla izustiti ni riječ [:sramezljiv]
2014 11 10
I moj klinac ima iste probleme ali mi smo uspjeli to ublazit Bachovim kapima.
2014 11 10
Pokušajem da sama sebi kažem alooo ženska uspori odmori mozak i polako [:smije] al eto u nekim situacija se osramotim samo tako [:vrti]
2014 11 10
Da imam 39 g. I primjetim da mi je u glavi jedno, a kad izađe iz usta i ne zvuči baš tako kako bi htjela. Godine čine svoje. Pričam i želim reci puno toga odjednom i onda se sve zbrčka. Moja mama ide jednom tjedno na neke mentalne vježbe, gdje ljudi u godinama rješavaju razne zadatke koji im drže mozak u formi. Bilo mi to smiješno, a vidi mene sada.
2014 11 10
Inače meljem kak navijena , nemam problema u komunikaciji sa drugima al kad trebam nekaj reći konkretno i pametno pred velikim auditorijem......eeee....tu zblokam..... Na faksu smo prezentirali nekakav rad ....i majke ti mile , jesam ja nekaj drobila , pričala a kaj ....pojma nemam... Imala sam osjećaj da sam otvaram usta kak riba na suhom , šumilo mi je u ušima i tutnjalo u glavi a crvena sam bila kak rak. Kad sam završila , ekipica je pljeskala a ja sam se čudom čudila.....na kraju.....nije to nit bilo loše al meni je bilo užas.... [:smije] [:smije]
2014 11 10
Desilo mi se nekidan prvi put u životu a imam godina preko 40 [:sokiran] Uzrujana si i previše "atačirana" (he nova hrvatska riječ) za temu ili općenito da se drži do tvog mišljenja (to ja iz vlastitog iskustva od ovog jednog puta što mi se desilo)
2014 11 10
to se zove Šok [:smijesi]
2014 11 10
@harpo31 može biti, ali kako god se zvalo nimalo lijepo iskustvo kad govoriš a riječi koje izlaze su zbrda zdola, još kad vidim facu osobe nasuprot sebe bude još gore poželim zemljo otvori se [:smije]
2014 11 10
Dubok udah, izdah pa ispočetka.... [:smijesi]
2014 11 10
Da da, nema druge [:smijesi]
2014 11 10