Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

tamponi -toksicni sok

Cure nisam znala koji naslov da napisen,ali je u vezi toga .. Naime sad sam na fejsu vidjela clanak da je jedna cura ostala bez pamcenja,da joj kosa i nokti optadaju ,radi bolesti takozvanog toksicni sok E sad sam prestrasena ,naime ja tampone koristim od svoje 15godine..jer se nemogu nikako naviknut na hig.uloske ..sad sam malo citala o tome na iternetu i simptomi su:velika temperatura,osip,grcenje misica,proljev,povracanje Zavrsila sam jednom na hitnoj jer sam povracala i imala proljev,i jedna me cura nasla na podu jer se nisam mogla ustat na noge ..od grcenja.. I jos sam jednom imala tako jer sam stavila prvi dan a i nisam tabletu za bolove popila .. Kad dobijem i ako bar dan prije ne popijem tabletu iman takve bolove ajmee Dali ja sad imam taj toksicni sok?posto sam imala simptom povracanja i grcenja? Strah me sad ..dobila sam ih jucer i kad sam sad ovo procitala na netu odmah sam do wc-a isla i rekla samoj sebi da to víse necu stavljat .. Pomagajte ,nadam se da ste me razumili sto sam vam napisala :-( :-( :-(
2014 11 22
Opadaju*
2014 11 22
bolje ih nemoj koristiti kad ti stete!
2014 11 22
Najbolje ti je da se o tome posavjetuješ sa svojom ginekologicom.. ona će ti najbolje i najtočnije reć [:smijesi]
2014 11 22
Draga vjerojatnije je da imaš ciste nego toksični šok.. za to bi morala nositi tampon par dana u sebi, a to vjerujem ne radiš.. pogotovo ne u vrijeme najobilnijeg krvarenja..
2014 11 22
Meni ovo zvuči suludo [:sokiran] Smiri se i bez panike, sumnjam da je tako nešto moguće!
2014 11 22
Da znam .. Ali naviknula sam na njih,jednom sam probala s uloscima i imala sam grozan osjecaj Ginekologa/gicu nemam trenutno jer sam se preselila na otok kod momkove obitelji..
2014 11 22
Ulošci su bolji, koliko god nekima nisu dragi [:tuzan] Prednosti higijenskih uložaka: preporučuju se ako imate problema s menstrualnim grčevima nema rizika od toksičnog sindroma dostupne su mnoge marke, veličine i vrste nema rizika da ih zaboravite promijeniti nema bolova i neugodnosti prilikom stavljanja i uklanjanja ne postoji mogućnost da se „zaglave“
2014 11 22
Iazzra ne ni slucajno...
2014 11 22
Sumnjam da imaš toksični šok jer bi to imala uvijek i ne bi ga mogla uopće koristiti, ali podhitno nađi ginićku i savjetuj se s njom [:smijesi] Bez paranoje [:smijesi]
2014 11 22
ako redovno mijenjas tampone i prije nisi imala problema, nije to to, ali nadji ginekologa i dogovori pregled. ja sam probala koristiti tampone, dobila sam groznicu i mucninu osjecala pa sam ih se rijesila, bojala sam se da ce mi tijelo na takav nacin i spiralu odbacivati, ali srecom nije. ulosci su zdraviji, probaj se naviknuti na njih, samo moras naci one koji ti odgovaraju najvise
2014 11 23
Joj ja ne mogu uloške nikako.... onda se osećam kao robot i samo gledam kad ću procurit ufff Inače imam jako bolne menstruacije, a tamponi mi naravno povećaju bol (osobito prvi dan).. ja to objašnjavam sebi tako da je tampon kao neki čep, a pošto imam ciste samo mi potiče bol to što mi začepi sve.. al ne mogu bez njih.
2014 11 23
*osjećam
2014 11 23