Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

koliko vam je pomogao test intolerancije na hranu?

dakle, pitanje je u naslovu :)
2014 12 02
I mene to isto zanima.
2014 12 02
mojoj teti je dosta pomogao, došli su do nekih meni čak bizarnih zaključaka, tipa smije brokulu karfiol ne, piletinu da puretinu ne, itd...ona je išla zbog zdravlja, ali uspjela je i smršaviti, ali gledaala sam na provjerenom, čini mi se, da su otišli na test int. na različita mjesta, i da su im svugdje izašli različiti rezultati. sad, koliko je to istinito, ne znam ni sama. I sama sam se htjela podvrgnuti tome, ali sve nešto odgađam [:hihot]
2014 12 02
Ovako,moja mama je dva puta radila test po krvnoj slici i naravno dobila popis hrane koju moze jesti neograniceno a da je ne deblja,i naravno nadje se tu svega u cemu mozes uzivati i najesti se. Jedino sto je malo skuplje jer su nekad to namirnice koje nemamo u kucanstvu pa moras dosta toga da kupis. Smrsala je vrlo brzo,kad kazem smrsavila mislim na to da se prepolovila,a bila je buca. Ona je jako zadovoljna jer se i bolje osjeca,zdravija je i nije opterecea kao kad je bila na dijeti. [:zaljubljen]
2014 12 02
gabrijelax, molim te ako raspolažeš informacijom o cijeni testa, bila bi zahvalna [:sramezljiv]
2014 12 02
Moram priznati da ga se suprug i ja još nismo počeli pridrzavati [:sramezljiv] Ali šogor i šogorica su jako zadovoljni!! U vrlo kratkom roku su zapazili promjene i izbacivši "lose" namirnice i smršavili. Mnogi su se ocistili od psorijaze i olakšali druge tegobe.. Cijena se kreće od 500-1000kn...ovisi gdje i o broju namirnica.
2014 12 02
tiadellus, zahvaljujem se na informaciji o cijeni [:smijesi]
2014 12 02
meni nije cilj smršaviti, nemam viška. jednostavno stalno imam osjećaj nadutosti, pa bi volila vidjeti koja mi hrana šteti da ju mogu izbjegavati
2014 12 02