Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

bravo putovanja

Drage cure, imate li kakva iskustva sa "bravo" agencijom iz zagreba? Kakvi su?
2014 12 07
Ja jesam, isla sam sa njima u Tunis, sve je bilo o.k. Hotel dobar, (5* ) usluga dobra, nikakvih problema. Vodica smo doduse vidjeli dvaput u 7 dana ali mi smo i inace volimo istrazivati solo.Toliko od mene. [:smijesi]
2014 12 07
Znaci,ok su? Kad si isla? I koliko prije si morala uplatit?
2014 12 07
Isla sam last minute, platila tjedan dana prije odlaska,bilo to prije 2 godine, u 9 mjesecu i sve je bilo super. gdje bi ti isla?
2014 12 07
Zanimaju me ova putovanja u budimpestu,i veneciju,pa sam se htjela raspitati ako neko ima iskustva,i oko procedure
2014 12 08
najbolja agencija koja postoji,,,,Goran je jedan od boljih agenata i moje iskrene pohvale jer putujem s njima i jedino preko njih već 5godina,,,,samo pohvale
2014 12 08
Pa procedura i nije bas neka. Zovni na tel, reci sto zelis i pitaj sto imaju ili najprije cak prouci na stranici last minute u te svoje zeljene destinacije, pa ih pitaj koliko jos ostalo mjesta, neka ti mejlaju ponudu,platis netom ili kak vec imas,mejlas njima potvrdu ili pak faksiras, oni ti kazu gdje da se naslikas prije odlaska i to je to. [:smijesi]
2014 12 08