Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

eno na ode ona

Otjeraste onu ženu šta joj je muž bija isprid očiju sa drugom???? Baš mi je žao, nije joj lako, mislim nije mi toliko stalo što ona pati, tako je odabrala ali pošto ima dijete...treba se razbistriti. Mislim, to pusto trčanje za muškarcima i podilaženje svakakvim bezveznjacima, ne podržavam. Kad rodiš dijete trebaš razmišljati gornjom a ne donjom...
2015 01 07
sama je obrisala temu...
2015 01 07
ja taman došla do 7 stranice nisam sve ni pročitala a ono buf nesta....
2015 01 07
šteta [:tuzan] baš je bilo zanimljivooo
2015 01 07
ja sam procitala skoro sve. taman sam htjela prebacit na zadnju stranicu i sve je nestalo [:tuzan] sad necemo saznat sta se dogodilo na kraju [:place] [:place]
2015 01 07
jesu se uzeli?? [:hihot] [:hihot]
2015 01 07
ja došla skoro do kraja...možda se ipak samo zezala sa nama
2015 01 07
Ocito je zeljna paznje kad je muz ne j*** ni pol posto..
2015 01 07
Nije ona s njim zbog djeteta, dijete ionako nije njegovo, nego ona njega voli. I njoj uopće nije problem kaj je muž lizal drugu nego zato kaj je rekao da mu je bilo lijepo.....
2015 01 07
Ehh..ako ostane sa njim, nek osnuje klub za swingere [:hihot]
2015 01 07
ja nisam stigla vidjeti temu, može neko pojasniti [:zaljubljen]
2015 01 07
Žena ima ljubomornog muža koji ju stalno napada da ga vara. Iako ga ona ne vara jednom mu je rekla da ga je prevarila. Nakon otga on je doveo u goste prijatelja i njegovu ženu. Bilo je već kasno. Ova je otišla u sobu s djetetom spavati i čula stenjanje iz druge sobe. Nije htjela izaći van da ne bi bilo problema. Sutradan joj muž priznaje da je lizao onoj ženskoj i da je uživao i da ju je mogao i khm khm al nije. Gdje je nestao onaj prijatelj? Što će kasnije biti nismo saznali jer su guske odmah počele napadati nju jer tak šta trpi [:hihot] trebale ste biti pažljivije pa bi imali još šta čitati [:jezik] [:jezik] [:jezik] mogli smo saznti čije je dijete [:smije] [:smije] [:smije] i s kim ga nije prevarila [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 07
a baš visim na forumu, nzz kak mi je promaklo [:place]
2015 01 07
marianne....i prijatelj je bil sa njima......oni su to lepo obavili u troje...... [:vrti] [:vrti]
2015 01 07
nije bilo u troje, drugi tip je samo gledao. winxica, nisi pratila [:ljut]
2015 01 07
1 2