Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Funkcija "Novčanik"

ajmo! Slažem se! [:smijesi]
2015 01 07
Ovo za naslovnu stranicu mi je bedasto za samo jedan dan, tjedan ajde to je vec nesto. Previse je duplih profila koji si klikcu....
2015 01 07
Meni to i nema nekog smisla, mislim večina mojih artikala je niske cijene pa kakve bi koristi imala još od ovog dodatnog plačanja?? [:sokiran]
2015 01 07
Znao sam! [:smije]
2015 01 07
Trebalo bi nam to biti besplatno! Pogotovo onima kaj imaju tipa prek 100 poz povratnih, kaj ne? Nagrada za vjernost. Zelimo besplatno uredjenje profila! Ok, ovo za nekakva prva mjesta ajde, to se recimo svugdje placa ali uredjenje profila helloo
2015 01 07
[:smije] [:smije] je,neeego? [:kesi]
2015 01 07
1915 PrincessKrafna , prije 36 sekunda prijavi | ↑ Trebalo bi nam to biti besplatno! Pogotovo onima kaj imaju tipa prek 100 poz povratnih, kaj ne? Nagrada za vjernost. Zelimo besplatno uredjenje profila! POTPISUJEM
2015 01 07
ali dosta cura će uzeti tu prvu opciju. primijetila sam na litvanskim krpicama da su te cure sa krunicom, sa tom uslugom, traženije. a moram priznati da sam i ja prvo išla na njihove profile, a tek onda na profile od cura koje nemaju ništa (kao mi) ovo prvo se isplati nekome tko ima preko 200 artikala. ali nekome tko ima 11 artikla je sve na prvoj strani, nema potrebe za folderima
2015 01 07
Definitivno premalo prodajem da bi još plaćala , hvala ,ali ne hvala [:kesi]
2015 01 07
S ovim opcijama već se stranica dosta usporava. Ja sam sad jedva otvorila, ne znam kako je kod vas. I sve mi ovo zbunjujuće. S vremenom će većina navaliti na te opcije i nemam pojma kako će svi doći na red da budu istaknuti. [:sokiran]
2015 01 07
Dakle i one sa fejk povratnima? No way, nikako nisam zato jer ona sto ih ima vagon nije nikakva garancija da je toboze postena....a o laznim povratnima da ne govorim...
2015 01 07
E da, vidim da se s ovim mjesečnim članstvom dobije opcija i statistika da se može pratiti koliko je osoba pogledalo profil. Ne znam ni kako će to funkcionirati, ako i sada stranica šteka, jer evo npr jučer sam stavila u oglas skater haljinu, dvije osobe su stisnule da im se sviđa, a meni dolje piše samo jedan pogled [:sokiran] Ne kužim ja ništa više te brojače, jel to istinito...
2015 01 07
E da, vidim da se s ovim mjesečnim članstvom dobije opcija i statistika da se može pratiti koliko je osoba pogledalo profil. Ne znam ni kako će to funkcionirati, ako i sada stranica šteka, jer evo npr jučer sam stavila u oglas skater suknju , dvije osobe su stisnule da im se sviđa, a meni dolje piše samo jedan pogled [:sokiran] Ne kužim ja ništa više te brojače, jel to istinito...
2015 01 07
bezveze....bolje da su tako napravili za aukcije ili nekrpičarske predmete,odvojenu opciju..nego novčanik....samo više nepotrebnih opcija.
2015 01 07
ovo je čista glupost! -,- em sam i ovak bez para u novčaniku, pa da još i njima plačam,što i ovak i onak dosta zarađivaju na nama. Tu sam više od godine dana, iako stalno snižavam cijene i uređujem aktikle, kao što sudjelujem na blogu, prodaja mi jako slabo ide. A sad još kad bi im i plačala, i pitanje je dal bi uopče tu stvar i prodala, pa još bi bila i u minusu gorem neg što sam sad. Dakle nema šanse, moj novčanik će ovako i onako biti prazan, popularnost netreba, a svaka roba na ovaj ili onaj način ima svog kupca! [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 07