Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Kako postati i ostati poštovanja vrijedna djevojka i supruga?

Gledajte hrt1
2015 01 08
cure slažem se sa svime što ste napisale, svaka ponaosob, samo , meni je dosta uloge potlačenog, tako da Cipelice, vrlo bi ja rado izbjegla tu ulogu, onima koje prate ove moje teme je već znano da se baš nemam gdje maknuti, to je selo, bez kuća za zlostavljaane žene, bez mnogo brige o njima..problemi su malo veći, no ja tražim rješenje stalno, dan i noć,a tu su i djeca i stara mama,nije baš lako,nisam sama... [:tuzan]
2015 01 08
koko, pa ne treba ti sigurna kuća biti ispred nosa, skupi kufere i put pod noge, tim više ako su djeca uz tebe, a o novcima i stečevini ćeš na sudu..
2015 01 08
to sto si ti navela su razlozi kojima sebe uvjeravas da nemas kamo, dakle da ostanes, nista ne promijenis. tvoj zivot, tvoja odluka. mozemo mi tu do imendana o tome kak si ko i kaj dozvoli, bit zlostavljac il pak zlostavljan. nikakve koristi. ja znam za sebe sto cu i kako cu, ti znas za sebe. sve ostalo je gubljenje vremena na pricu. a od price koristi nema. [:smijesi] sretno, sta god odlucila [:smijesi]
2015 01 08
Nije baš istina da od razgovora niakve koristi, bitna je podrška i razumijevanje, nije lako otići iz vlastitog života i početi od nule...bez obzira, nije to tako crno bijelo
2015 01 08
Koko, mozes! Tesko je, ali MOZES [:poljubac] sretno [:zaljubljen]
2015 01 14
kak si složiš, tako ti bude...stvari se uvijek mogu popraviti... ako si odgovorna i obzirna, a živiš s nekim ko je bezobziran, teško ti je... pa, postani i ti bezobzirna, ne moraš skakati na svaki mig, razmisli prvo... nedaj da ti neko radi ono kaj ti njemu( njoj) nebi napravila!! bori se!! ako vidiš da nemožeš ništa popraviti, okreni novu stranicu, od nezadovoljstva se možeš razboljeti, to nemoj dozvoliti!! učinila si sve u svojoj moći, ali nije išlo...eto, iz vlastitog iskustva
2015 01 28
1 2 3 4