Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Kako izbacit slatko iz prehrane??? HELP

Hej krpičari, 3 mj. pazim na prehranu i ne jedem kasno, i skinula sam 7-8 kg ali imam veliki problem s slatkišima, nikako ih se ne mogu riješit. Imate li vi kakav savjet, kako zamijenit s zdravijim namjernicama ili nešto drugo? lp [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 01 08
Probaj s voćnim salatama i svježe iscijeđenim voćnim sokovima, orašastim plodovima.
2015 01 08
banana, 2 reda otopljene crne čokolade i jedna naranča. To sve izblendati i možeš popiti, a možeš i zamrznuti pa jesti kao slatkač :) Također ima puno zdravih kolača sa zobenim pahljicama :) A i ono što ja preferiram jer uzeti si jedan određeni dan u tjednu, npr srijedu i u srijedu štrajkati pa pojesti ono za čime žudim najviše :) Tako nećeš imat toliku potrebu jest slatko kada ti se sprdne, nego ćeš uvjek čekati taj dan i odbrojavati :)
2015 01 08
Probaj sa susenim vocem,ali nemoj skroz izbaciti slatko,kad ti se jede cokolada pojedi koju kockicu,trebas si priustiti sve sto ti se jede ali umjereno,jer ako skroz izbacis kad te opet uhvati zelja pojest ces pola kg cokolade,barem je kod mene tako :).
2015 01 08
I ja imam problem sa slatkim, obožavam slatko.. Čokoladu pogotovo! [:sramezljiv] Mislim da je najbitnije da odlučiš da više nećeš jesti slatkiše. Ali STVARNO da odlučiš. I to ti je to [:smijesi]
2015 01 08
Heheh, a jooj, ne bas tako drasticno... [:place] [:place]
2015 01 08
Hvala vam punoo....ma ja sam ovisnik od slatkisa, vise volim slatko od slanog. Poslusat cu vase savijete.... :)))) [:kesi] [:kesi]
2015 01 08
Znam kako ti je... čuj, najbolje ići na nekakve zamijene. Tipa sok od jabuke prirodni ali pola soka pola vode... i tamna čokolada... Ali svaka čast na skidanju kila! Jesi to uspjela iako si tu i tamo smazala slatko...? [:zaljubljen] Ja sam na dijeti i nemrem...neeemreeem bez slatkog. Bez kruha mogu, riže, krumpira ali slatko... barem sok i tamna čoksa... [:place]
2015 01 08
Da da, bez dijeta. Pazim sta jedem umjesto kruha jedem dvopek, sokove nikad nisam ni voljela, pazim da ne jedem puno tijesta, a slatko jedem al sam ga smanjila i pocela sam vjezbat. Jer bila sam po dijetama i smrsam 15 kg i na kraju mi se sve vrati i vise, pa sam krenila na "zdravu" prehranu. ;)) [:kesi] [:kesi]
2015 01 08
Hahah iva svaka čast meni samo da je 5kg skinut,ali smatram se pravim ovisnikom o slatkom,pa naišla na temu pa da vidim šta se savjetuje,u svakom slučaju slažem se s ovim ili cheat day ili mrvicu,znam po sebi ne jedem po dva tjedna i onda poludim,i onda opet po starom svaki dan po nešto...nije uvijek ali ono pogotovo sad za blagdane se zaredalo grr :D ali nedam se smanjim bar na svaki drugi pa možda bude i svaki treći :D i tak dalje
2015 01 08
Ovako, kad ti dođe pojesti slatko-nemoj!!To ti je najbolji recept, a ja sad idem pojest malo čokice [:kesi] [:kesi] [:kesi] U mene nije upalilo, 3 kg za blagdane plus 10 viška od prije..jupiiiii
2015 01 08
Heheh, svaki dan si kazem necu i onda poslje rucka uzmem...ma moram ic na to svaki drugi dan...heheh. do ljeta moram bit fit...heheh [:smije] [:smije]
2015 01 08
Pa jedi voće ili kockicu dvije kvalitetne tamne čokolade kada te uhvati želja za slatkim!
2015 01 08
I nemoj u kući imati ništa slatko nikad... neće ti se sigurno dati nakon ručka do dućana [:smije]
2015 01 08
Kaze Oz zlica lanenog sjemena prije obroka par puta dnevno... Funkcionira, ja probala
2015 01 08
1 2