Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

teme općenito

Postavila sam danas 3 teme...i sa strane pod Praćene teme stoje 2 od te 3..kako da nađem treće? malo san zbunjena [:smije]
2013 03 03
A da probas uc na profilu u forum i pod temu di si stavila klilni. Tribalo bi ti otvorit. [:zaljubljen]
2013 03 03
da, neke teme ne odu pod pracene. ne znam jel to neka greska ili ima neki misteriozni razlog zbog kojeg se krpice ne raspadnu skroz ili ih vjetar ne odnese dok teta vjesa ves.
2013 03 03
nema ih tamo i uopce mi ne daje uvijek isti poredak tema kad udem pod MODu-tamo sam stavila
2013 03 03
da malo su cudne ove krpice trebalo bi ih malo unaprijedit :D bar da ako otvorim teme imam ih na jednom mjestu a ne da je ne mogu naći možda se i tko javio sad cu ja ispast bezobrazna riječ je o temi Zanimljiva torba-Pavica dizajn ako je nađete linkajte mi je [:smije] svasta [:smijesi]
2013 03 03
i ja se slazem glede toga da bi krpice trebalo unaprijediti, pogotovo glede uvodenja chata! mislim da bi komunikacija bila laksa, npr osobe koje te prate ili ti pratis da ih imas na chatu :)
2013 03 03
Dal netko zna zašto mi se brišu artikli koje dodam? Već par puta mi se to dogodilo a ne znam zašto?
2013 03 04
1. Slike s neta nisu dozvoljene 2. JEDAN artikl po oglasu dva glavna razloga zašto se brišu oglasi ostalo piše gore u FAQ :)
2013 03 06
nisam znala da mora bit jedan artikl po oglasu. good to know. takodjer, one koje slikaju artikl u ducanu - u ducannima nije dozvoljeno slikanje artikala pa se vjerojatno i takvi oglasi brisu..
2013 03 06