Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

PUDERI ZA MASNU KOZU

Bok svima,koristim revlon colorstay za masnu kozu i pri kraju mi je a nisam sad bas pri novcima da ga kupim pa me zanima da li ima kakva dostojna privremena zamjena za njega medju jeftinijom kozmetikom iz drogerija ?
2015 01 16
Garnier bb . Po meni savrsena.
2015 01 16
garnier BB za masnu kožu. ona u uskoj dugačkoj tubici. i ja sam prije koristila revlon pa sam prestala je mi nije dostupan i prešla na ovu bb kremu. bilo je u bipi 1+1 gratis [:smijesi]
2015 01 16
slažem se [:smijesi] ako kome treba imam ja jednu u prodaji [:smijesi]
2015 01 16
Probaj bourjois flower perfection.
2015 01 16
Ja sam koristila jednu britansku marku koja kod nas još nije dostupna, W7. Super matira, ne isušuje i trajan je. I nije skup!
2015 01 16
Bourjois Flower Perfection - najbolji puder
2015 01 16
uh meni je koža toliko masna da mogu proizvodit ulje za Zvijezdu [:smije] Probala sam sve i svašta, za sad za dnevnu varijantu stavljam puder u kamenu od Balee (najjeftiniji je, antibakterijski i nisam vidila neku razliku u odnosu na skuplje). Za noćnu ako je neki izlazak il nešto tekući Toleriane od LRP-a. Svakako se zamastim, al ovaj bar dobro prekriva, pritisne maramicom da uklonim sjaj... Ovaj od Revlona još nisam probala, a baš sam ga jučer mjerkala u drogeriji. Vi koje ste ga probale, isplati li se tih para? Hvala [:smijesi]
2015 01 16
isplati se odlican je stvarno,postojan,mat mislim bar meni ali vidim da ga i vecina hvali [:sramezljiv] [:smijesi]
2015 01 16
Teško da ćeš naći jeftiniji, a jednako dobar puder kao Revlon, posebno ako si svijetle puti. Garnier BB krema za masnu kožu je ok, al meni je recimo bio problem jer su mi se od nje jako stvarali komedoni, a najsvijetlija nijansa i nije baš tak svijetla. Lolita, Revlon vrijedi i više para [:kesi]
2015 01 16
kakav je taj bourjois flower perfection ? da li bio dobar za masnu kozu ?
2015 01 16
probala sam garnier bb, užasna na meni... + malo sam tamnije puti s nekim žućkastim tonom pa mi je teško naći nijansu koja mi paše. još mi je najbolji bio od Clarinsa... al on je bio preko 250 kn čini mi se.
2015 01 16
Bourjois FP nisam probala, al koliko sam čitala cure se žale da im nestane s lica tako da sumnjam da bi se dobro ponašao na masnoj koži.
2015 01 16
Ja inace imam masnu kozu, ali preko zime je suha. Nikad nisam koristila pudere ni bb kreme jer mi nista ne odgovara za takvu kozu i uz neku narudzbu dobijem tester od Vichy idealia bb kreme i mogu jedino reci da je to savrsenstvo koje sam na kraju morala kupiti [:smijesi] I da, tko ima masnu kozu, definitivno proizvodi La Roche Posay isusuju , pa probajte s tim (makar samo sa gelom za ciscenje lica) [:smijesi]
2015 01 16
manhattan i mf lasting, i u kamenu mf meni najbolji
2015 01 16
1 2