Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Spas od akni?!

Cure, koju kremu, gel, ili losion preporucujete za spas od akni? U pubertetu ih nisam imala nesto previse, a sad kad vise nisam u njemu pocele su mi se pojavljivati na podrucju oko brade i nesto sitno po obrazima :( Zanimaju me preparati koji se mogu nabaviti u ljekarnama, ne DM,Bipa,Kozmo i sl. Sto vam je pomoglo da ih se zaista rijesite? Inace imam dosta suhu kozu, pa nebi nesto preagresivno :)
2015 01 17
krema na bazi konoplje,crnog kima,čajevca,gospine trave...odlično pomažu i kreme sa srebrom
2015 01 17
La roche posay jedino sto mi je ikad opomogli, a isprobala sam 1000 marki. Ugl njihova effeclar duo + krema (105 kn). Traje mi 2 mj. I gel za umivanje (200ml 80 kn), on mi traje 6 mj. Obavezno i piling neki; ja koristim nivea 3 u 1 piling masku s glinom i cinkom. I eto tako si drzim lice pod kontrolom nekako.
2015 01 17
Sudokrem 52km dode al traje jakooo dugo Inace je to krema za bebinu guzu :)
2015 01 17
Neutrogena od grejpa oko 50-ak kuna je meni je ok. ja sam sve probala ali ništa..
2015 01 17
Čula sam od jako puno ljudi da Pyrus ima super kremu,Alga mare ili tako nešto. Frendica ima 29 godina i muči se s aknama od stresa i ta krema joj je pomogla toliko da sam ja mislila sa je napravila nešto malo invazivnije [:smije]
2015 01 17
za čišćenje nečiste kože je dovoljan i dobar hidrolat s par kapi EU čajevca i cedra. čajevac djeluje antibakterijski i pomaže uklanjanju nečistoća
2015 01 17
i mene to zanima,isto u puberetenu nisam imala i sad ami se malo malo pojavljuju,zanima me sta je fakat najucinkovitije .. ne znma sta da probam,silverex,pyrus imam,ili da nesto trece
2015 01 17
Preporuka mog dermatologa 2xtjedno piling.
2015 01 17
Stvar koja je meni promjena život je NIKEL s.o.s koncentrat protiv akni s čajevcem, ja sam ga kupila u DMu ali vjerujem da ga ima za kupiti i u ljekarni, meni osobno je spasio lice! Koristila sam razno razne kreme, sprejeve vodice za čišćenje iz ljekarne davala novaca i novaca ali mi nista nije pomagalo dok nisam na jednom forumu pročitala o iznad napisanom nikelu i oduševila se, inače to je i [:zaljubljen] Hrvatski proizvod [:kesi]
2015 01 17
A sto kazete na ovaj gore sto se cesto rekamira sensilab? Tablete, krema i gel za ciscenje lica. Jos kao vracaku novac nakon mjesec dana ako ne pomogne..
2015 01 17
hvala cure na preporukama, cistim lice redovno svaku noc i svako jutro, ali ne pomaze mi ... isprobat cu vase savjete [:sramezljiv]
2015 01 17
Svako jutro imam kuru sa ionskim srebrom, nanosim ga u spreju na lice i u usta, čekam da se upije i tek onda nanosim šminku. Znači bez srebra nikako. Mogu ti reći da su mi se sve nepravilnosti na licu (pigmentacije, prištići, akne, lišajevi..) povukli od kada ga koristim, a sad već ima skoro 2 godine, mada su se nepravilnosti povukle nakon svega mjesec dva redovnog korištenja. Također, savršeno mi održava usnu šupljinu zdravom. Ima ga za kupiti u bio&bio ili u drugim biljnim ljekarnama. Inače je odlično i za gljivice, ako netko od istih boluje, doduše, tu nemam iskustva, ali uporaba samog srebra je višestruka i isplativa. [:poljubac]
2015 01 17
Ako ste zainteresirani,mogu vam složiti kombinaciju kreme i tonika za problematičnu kožu u vidu testera.
2015 01 17
Ja probala sve i nista dok nisam došla do dobrog kozmetičara. 4X godišnje čišćenje i dermatologica. I super . Ali sad kad sam trudna pa mi je lice mjesec dana čisto pa mjesec dana koma vidim da su hormoni tu veliki faktor!!
2015 01 17
1 2 3