Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Samo gluma ili?

Pozz svim curama [:kesi] zanima me vaše mišljenje u vezi mog bivšeg dečka.Neki dan je prekinuo samnom, praktički bez ikakvog znaka upozorenja, dan prije prekida sve savršeno. Bilo smo skupa 5 mjeseci, znam i sama da to nije neki veliki period no stvarno sam se vezala za njega. Rekao je da se nije nikad zaljubio u mene, a prohodali smo na njegovu inicijativu. [:sokiran] sve te mjesece je bio fakat drag, pažljiv, brinuo za mene, svugdje me vodio, gdje god bi htjela, zavoljeli me svi njegovi prijtelji, sve bilo savršeno, no onda je otišao na poslovni put i dva dana nakon toga prekinuo samnom na najgori mogući način..da li je moguće glumiti sve te poljupce, dodire, nježnosti svo to vrijeme... ne mogu shvatit [:sokiran]
2015 01 21
Bila vaka tema prekjucer
2015 01 21
ne,al meni to sve poznato.. frendicu na taj nacin decko ostavio jer ju je prevario..
2015 01 21
Nemoj se uvrijediti ali ako je bilo sve ok znaci da se nesto dogodilo na tom putovanju tj sigurno prevara tako da bolje da te ostavio nego da te muljao i varao okolo...samo moje misljenje sori [:place] [:sramezljiv]
2015 01 21
Ja mislim da je moguće..glumit, nažalost [:tuzan]
2015 01 21
Sve je moguće draga. Jednostavno treba naučiti da se ne treba baš u samom početku previše zanositi i stvarati idealnu sliku. Što je njemu bilo u glavi, da li je glumio ili iznenada odlučio da ne želi biti s tobom, to samo zna on.
2015 01 21
Vele dae najgore raskinut na postitu zaliepljenom na vrizider
2015 01 21
ma nisam se toliko zanosila, ali ne može mi biti svejedno da je danas sve super od ponašanja, a sutra prekid [:ljut]
2015 01 21
Kakve su ovo teme o muškom rodu zadnjih dana? A bitno da mi žene slovimo kao one ''luđe'' polovice. [:smije] [:smije]
2015 01 21
možda van planete nisu naklonjene?
2015 01 21
jao draga, a da se nije samo ohladio? [:sokiran]
2015 01 21
Možda se trudio da veza uspije, ti si se zaljubila, pa možda nisi ni vidjela nekad njegovu nezainteresiranost? Trudio se, ali eto moguće da mu došlo odjednom da više ne želi ni biti u vezi...Možda je na tom putovanju vidio da ga veza sputava, da bi htio biti slobodniji... Kako god bilo, pusti to što je bilo. Zaputi se s frendicama u izlazak, dobro ga otračajte i kreni dalje. Nije on jedini [:kesi]
2015 01 21
Sjetit ce se on lijepih vremena!! [:kesi]
2015 01 21
a neznam, sve je nestalo preko noći [:place] sad se on pravi uvrijeđen i neće da se javi, al kad sam ja stavila sliku od izlaska odmah je i on objavljivao neke slike, što inače nikad ne radi [:ljut]
2015 01 21
Pa što bi ti se javljao ako ste prekinulii?
2015 01 21
1 2