Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

hmm neugodna tema

Znaci ovako... cure ,stvar je u ovome...sve mi na meni pase,osiim malenih grudi,fkt ti treba povecalo da te bobuljice nades kod mene.. operacija je skupa,pa me zanima jel mozda koja pila kakve pilule,tablete ili neku hranu konzumirala a da joj je tijelo pozitivno reagiralo... aj please ak ima takva nek se javi u inbox..btw probala sam sojino mlijeko i malo mi je muka od njega,grozno je...ii da cure nemojte mi komentirati tipa ono :"ma to ti je majka priroda dala,budi zadovoljna,nadi nesto drugo cim se istices i sl..." :)
2015 01 22
a nadji sponzora sa parama da ti plati operaciju.
2015 01 22
Probaj sa kineskim tabletama sa ebaya. Ili nek te Narcis masira.
2015 01 22
Dam ti ja svoje [:smije]
2015 01 22
Mojoj frendici su od kontracepcijskih pilula porasle grudi, počela ih je piti a i istovremeno je i malo više počela jesti i nekako joj se to lijepo rasporedilo, dobila je bokove, grudi i malo trbuha...e sada da li je zbog pilule, ili su one pripomogle neznamo, ali sada izgleda odlično [:smijesi]
2015 01 22
overstock to se salis ili? :D Damira ,mozee ;)
2015 01 22
hahahahha, Overstock [:hihot]
2015 01 22
I ja imam isti problem. Ne patim od sindroma malih grudi, ali grudnjaci sa bosanske pijace razvaljuju. Čak se i moja lošija polovica zapitala WTF!?!? Stoga, Bosna, pijaca, push up, i imaš savršene grudi. B) [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 22
Moja frendica je bila mrsava ko stap i nosila je dvojkicu,pocela je jest masno i trpat u sebe i dobila je i na tezini i trbuh i grudi vece [:smijesi]
2015 01 22
da cula sam da pilule tako djeluju al sve ovisi koje pijes ,ja sam pila trinovum mslm al nisu mi bas nesto pomogle ,samo su mi s emocijama kaos napravile haha
2015 01 22
Janječi čaprnjak pripremljen u obliku čaja,ostaviti preko noći da se namoči u toku dana piti a čaprnjak oglođati...
2015 01 22
Nema tu pomoći u hrani, samo pod nož [:smijesi]
2015 01 22
ninipini ? [:sokiran] [:sokiran]
2015 01 22
hahah ruzo slažem se...imam ih vec,meni je vise ono bedak kad se skinem pred boljom polovicom,lako ovako,nitko ni ne skonta koliko sam siromasna zapravo :))
2015 01 22
Ostaneš trudna, napušu se same od sebe [:hihot]
2015 01 22
1 2 3 4