Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

M.A.C - Kupujem za Vas

Curke, kako nam je danas u ZG napokon otvoren M.A.C nas svagdasnji, a neke nemaju mogucnosti dolaska ili vremena u Zg da same skicnu te divote, nudim uslugu kupovine (ne naplacujem nikakvu proviziju [:smijesi] ). Slobodno se javite u inbox. [:poljubac]
2015 01 23
kakve su cijene? čujem da su veće kod nas nego vani [:kesi]
2015 01 23
kod nas je uvijek sve najskuplje :SS
2015 01 23
klasika [:hihot]
2015 01 23
jako lijepo do tebe Ledolina,svaka pohvala...i bilježim temu ako nešto zatrebam da znam kome se javiti [:smijesi]
2015 01 23
150kn za ruz, dakle isto kao i u ostalim dijelovima EU, ali naravno skuplje od USA gdje su cijene ruzeva 90kn
2015 01 23
Cijene su iste kao i u Austriji, Njemackoj, Srbiji.. Al nazalost vece nego u USA.. [:tuzan] Ja koristim njihov puder, ruzeve, rumenila i sjenila.. Cijene su prihvatljive s obzirom na po meni odlicnu kvalitetu.. [:smijesi]
2015 01 23
A kad narucite iz USA , sto vam ne dode na kraju na isto zbog postarine ?
2015 01 23
Moze mi koja cura preporucit dobar MAC-ov puder za mjesovitu kozu? [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 23
Ledolina tebi svaka čast novo nešto ne uzimaš proviziju nije stvar zapravo pravi the nego tvoj ljubaznosti stvarno si ženska i Lili
2015 01 23
Zenska i pol
2015 01 23
lprimozi, nisam nikada narucila iz amerike jer se ne isplati.. eventualno ako je netko od prijatelja isao pa sam njih ugnjavila.. [:zaljubljen] prije sam ja gnjavila druge da mi kupuju, sad vi mozete mene.. [:hihot] meni ce to biti gust, bas bas volim njihove stvari.. fashion19, ja koristim Face & Body puder, on ti je onako dosta vodenast, slabije prekrivanje, iako kazu da je on za suhu/normalnu kozu.. ja jos onda malo T zonu napudram da se ne zasjajim prerano ko porculansko jaje.. [:smije] Navodno je jos dobar i Studio Fix Fluid..
2015 01 23
Mene zanimaju rumenila, koliko koštaju i koliko vam traju, uz svakodnevno korištenje ofc [:zaljubljen]
2015 01 23
Mineralize rumenila su nesto malo manje od 210, ima ih i po cca 160.. Moja sljedeca investicija iduceg tjedna je ruz ruby woo.. [:smije]
2015 01 23
Ledolina, stvarno lijepo od tebe [:zaljubljen] Pošto vidim da si upućena, znaš li cijenu Pro longwear i Studio finish korektora?
2015 01 23
1 2