Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

privatni dermatolog ZG pomoc pliiiiiiz

evo mene opet , druga tema danas, al stvarno trebam preporuku za nekog dobrog privatnog dermatologa u Zagrebu koji mi nece zbog suradnje sa nekom kozmetickom kucom preporucit neke njihove preparate iako mojoj kozi ne odgovaraju.....ima neka cura kojoj je stvarno neki dermatolog pomogao? [:smijesi]
2015 01 25
Ako imas problema s aknama a mozda do sada nisi probala, pogledaj si proizvode koji sadrze benzoyl peroxide (Panoxyl kremica na ebayu)! Meni je to pomoglo nevideno! Sretno! [:smijesi]
2015 01 25
probala sam svasta, i sve se nekako smiri al se opet vrati, nije stanje alaramantno ali volila bi da mogu izac iz kuce bez pudera [:smije] i htjela bi stvarno otic kod nekog dermatologa koji je provjeren i dobar
2015 01 25
potpisujem zvjezdana13 obisla sam ih 20-ak i dr,Stanimirovic je definitivno najbolji:)
2015 01 25
Da li si probala soluciju od Dr.Wolf koja se drži dvije min na licu? Ide na recept (cca 25 kn) ili bez recepta nekih 70 kuna.Veliko je pakiranje i puno traje ,a nanosi se u tankom sloju i drži dvije min točno. Predobar proizvod ...nije razvikan. U Puli ih samo jedna apoteka ih drži. Ako si zainteresirana javi da ti upišem puno ime proizvoda. Sigurna sam da ćeš u Zg naći u većem broju ljekarna
2015 01 25
dada suspenzija dercome na bazi benzoil peroksida, jesam, i pomoglo mi je, al nakon sta mi je pomoglo ( a nije do kraja) sam ja to prestala koristit [:znoji] i otada je sve nesto drz ne daj, tren ih ima tren ih nema, pa buknu odjednom pa se smiri, tako da sad trazim dermatologa da vidim ispocetka sve iako cu mu definitivno spomenut da mi je taj dercome pomogao pa cu vidjet oce mi to dat ili nesto drugo, ili mozda i to i nesto drugo [:zaljubljen]
2015 01 25