Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Postani Avon Lady ili Gentleman! Part 2 ***

Staru od prije par sati sam obrisala, i premjestila ju ovdje, na mjesto predvideno za to* Kao sto sam i jucer napisala. Traze se cure ili decki koji se zele baviti Avonom.. Znaci dobivat cete vlastite kataloge, narucivati, i ostvarivati razne popuste, naagrade, i zaraditi ni orali ni kopali, sto inace nebi ako bi narucivali preko Avon posrednika. Nema nikakvih uvijeta, potpisete sporazum, i narucujete. Zainterisirani nek se jave porukom i ja cu ih dalje prosljediti odgovarajuci osobi. Bez srama Evo jos nekih prednosti ako posatane Avon lady ili Gentleman! Rad u udobnosti vlastitog doma Bez početnog ulaganja Sami određujete radno vrijeme Ne trebate ured Odlična prilika za ostvarivanje ušteda te za napredovanje Avonove pogodnosti – popusti, treninzi, nagrade MOLIM BEZ REKLAMIRANJA U TEMI!
2015 01 27
Najjače mi je bez reklamiranja a ona se sama reklamira u ovom slučaju *osobu* koja je vjerovatno ona..
2015 01 27
Ovako, da ne ispadnem bezobrazna, bi li ti bio problem možda svoje frustracije ljeciti drugdje, a ne na mojoj temi? I nemoj gurat nos tamo di ti nije mjesto i donositi zakljucke ako nemas pojma..Ne reklamiram sebe, u pitanju je cura kod koje sam se ja prijavila i sad trazi jos kandidata, puno cura zeli postati Avon lady, pa nezna kako. Jadno mi je to što nemas pametnijeg posla nego izgiravati administratora. Ako tema nije postavljena dobro, ili ako je zabranjenp iznositi ovakav sadrzaj na forumu, mislim da ce administratorica ukloniti temu i mene blokirati, tako da je sve ovo moglo proci i bez tebe :) Eto hvala ti FLOWER11!
2015 01 27
eto molim... [:kesi]
2015 01 27