Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Bojanje obrva

Ovako, ima li koja od vas iskustva u bojenju obrva bojom za kosu? ne mogu pronaci nigdje u slavonskom brodu boju za obrve, a citala sam na netu da se moze bojom za kosu, samo da se drzi krace.. pa ako neka ima iskustva s bojanjem obrva bojom za kosu, savjetujte me [:smije]
2015 01 30
naravno da mozes,samo drzis krace na obrvama
2015 01 30
Ajme, mene bi bilo strah da ce mi otpasti ili ne znam sto , jos je to blizu ociju [:boji] [:hihot]
2015 01 30
ako ima muller onda probaj tamo
2015 01 30
kako ti kosa neotpadne [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 01 30
ja bih ti preporučila odlazak kod kozmetičarke, cijene su ti od 20tak kn na dalje sigurnije je da poslije ne bi žalila
2015 01 30
ej ja bi ti preporucila imas set u dm-u za obrve marke catrice odlicna stvar napravis si sama obojis izgledaju kao japansko crtanje obrva..ja koristim i mnoge su pocele nakon mene..kosta nekih 40-ak kn. [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 30
Pa ne znam, na kutiji pise da se ne smije koristiti za obrve i sl. , realno znalo me peci tjeme dok sam drzala farbu na glavi pa nebi mogla zamisliti da ju drzim na obrvama, ali kome ne smeta, ok [:hihot]
2015 01 30
Ja sam to par puta napravila namočila mali češljić u boju i prošla kroz obrvu i kratko držala bilo je ok.Moja frendica je tapkala boju po obrvama,i držala dulje imala je jako reakciju crvenilo koje je bilo danima.
2015 01 30
Nije preporucljiva boja za kosu da se stavlja na obrve,znam par cura kojima su otpale obrve..
2015 01 30
A sta kazete na preljev za kosu? jel bi to funkcioniralo? mislim to je i inace manje stetno od boje za kosu valjda, ne razumijem se bas.. A inace jel znate jel ima u dm-u, milleru ili bipi nekakva boja namijenjena za obrve?
2015 01 30
meni nije baš jasno, u čemu je razlika između dlaka obrva i dlaka kose :D ajde kužim zakaj ne na trepavice, ali obrve :D
2015 01 30
imas u dm-u i mulleru set za farbanje obrva odlicna stvar 40-ak kn catrice marka ja koristim
2015 01 30
imaš u mulleru,ima I u dm(bar je bilo)
2015 01 30
@AnitraMartinA pa u nicemu nije razlika a reakcije su moguce naravno ako drzis pola sata na obrvama boze sta sve necu ovdje procitat
2015 01 30
1 2