Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Vjerujete li u duhove? Imate susret s njim?

Ja vjerujem da u radiju žive mali ljudi [:smije] [:smije]
2015 02 04
hahah i u tvu nešto veći :D :D
2015 02 04
EmaEmilly to je i mene buraz uvjeravao kad sam bila klinka. [:smije]
2015 02 04
znaju nam se mjenjat kanali na tv-u..palit tv u noći i na najjače program,pas reži u prazno i povlači se....čudnovati mirisi koje mi ne koristimo,pucaju žarulje 2-3 odjednom...ponekad osjetim hladan zrak koda prođe pored mene i non stop u jednom djelu kuće kao neku siluetu al perifernim vidom [:smijesi] ..eto ukratko
2015 02 04
GabiZbrcko- da, đabe njima ista pricati [:jezik]
2015 02 04
Ornela lako moguce da se radi o tome.
2015 02 04
vjerujem dozivjela sam par puta kada sam pokusala zaspat kao da me netko vuce iz kreveta i da se deka dize...stvarno strasno [:place] [:place] ne znam sta da si mislim.... rekla sam svojim roditeljima i najblizima pa me nitko nije ozbiljno shvatio [:ljut] [:ljut]
2015 02 04
Prgica da to je zanimljivo! Tako sam gledala da to jesu neke naznake pogotovo ovo za TV. Navodno postoji neki kanala ili što već gdje se ubiti duhovi mogu ćuti tak neš. ALi dosta ove teme brrrrrr [:sokiran]
2015 02 04
gothika- o cemu tocno, o duhu bake ili sto mi se zivac stisnuo?
2015 02 04
fashion 19 daj jel se zajebavas ili ozbiljno [:sokiran] [:hihot]
2015 02 04
za sve vas koji imaju takvih problema i iskustava pravac crkva,točnije siget crkva sv. Križa , imate molivene susrete tj misu zadnju srijedu u mjesecu gdje se moli za ozdravljenje i oslobođenje , misu predvodi fra Smiljan Kožul za sve koji ne znaju radio je 8 godina kao pomoćni egzorcist ili egzorcist nisam sigurna
2015 02 04
Ornela- pa o toj prici sto si ju napisala,i dala si si sama odg. s time da si rekla da je baka znala sjediti na tom mjestu,i sto te bas na tom mjestu to nesto uhvatilo, lako moguce,kao sto kazem sama si si odg. Hocu reci,vjerujem ti ;)imam i ja par prica ali ne hvala
2015 02 04
ne vjerujem dok ne vidim/doživim
2015 02 04
sva sreća da nisam bila sama kod kuće kad se kanal mijenjao jer ne znam što bi..suprug mi je zeka peka pa uvijek na neku šalu okrene...uglavnom kuća nam se prodaje na njuškalu [:smije]
2015 02 04
Gothika- ahaa,i mislila sam si da mislis kao i ja da je duh bake...I dan danas kad se sjetim toga prođu me trnci. Zasto me dotaknula? Kao da mi je htjela nesto reci...
2015 02 04