Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Monika posredovanje,ebay,i večernje haljine

Nisam sigurna u koju temu smjestiti ovo pitanje,pa ga stavljam ovdje. Željela bih naručiti dugu haljinu s interneta,konkretno Monika posredovanje,ima li ijedna djevojka iskustva s takvim haljinama,jeli dođu približno slične kao sa slika (ne očekujem identičnu i vrhunske kvalitete) ili se ne isplati uzimati? [:smije]
2015 02 07
Stavi link od haljine ovdje,mozda je neka cura narucivala pa ti moze iz prve ruke reci kvalitetu,iako sumnjam da su kvalitetne,i vecinom dodju ni slicne kao sa slike,a o materijalu da ne govorim :) radije za te novce kupis negdje gdje mozes opipati,vidjeti i probati haljinu :) Sretno [:smijesi]
2015 02 07
I da moj savjet,ako ces narucivati s e baya nek ti naruci netko drugi ,tj nadji drugog posrednika,monika vecinom uzima vece provizije od naznacene. :)
2015 02 07
a i monika ti naručuje sa ebaya i sličnih stranica, tak da si možeš sama otamo naručit, od nje ćeš čekat isto kao i da si sama naručiš
2015 02 07
Za te novce mozes sigurno kupit na krpicama i jeftinije čak :))))
2015 02 07
Najvaznije je kod takvih haljina citati materijal Ugl ova pise da je chiffon znaci trebao bi biti materijal taj koji je prilicno kvalitetan :) Npr meni prijateljica je narucivala duge haljine s ebaya ali materijal je bio poliester to je onaj ratezljivi prozorni materijal i ugl bila joj je katastrofa! ;)
2015 02 07
chiffon je inače kvalitetan i lepršav materijal,no nisam sigurna kako je šivan kod ovih haljina.. Ipak neću riskirati
2015 02 07
moj savjet ti je nemoj ,razocarat ces se sva im je roba s nekom greskom posli je ne mozes ni prodat,a oni se ograde kako oni nisu krivi i da mozes prodat na njihovoj stranici!!!!
2015 02 07
Ograde se od greški na odjeći? [:tuzan] Ništa od toga,rađe ću investirati u neku haljinu ovdje..
2015 02 07
Pa kriva je stranica s koje naručuješ, MP samo prosljedi.
2015 02 07
Ona uzima jako velike provizije i ako ti slučajno ne dođe, ogradi se toga tako da izgubiš i novac i haljinu. Uz sve to, te haljine često ne liče na ništa. Ako gledaš za vjenčanje bolje si pogledaj ovdje ili na recimo Mango outlet stranici gdje možeš naći takvu haljinu za 300, 400 kn a nećeš ju moći ni usporediti s ovom. [:smijesi]
2015 02 07
Em sto monika narucuje sa ebaya em sto nabije cijenu skoro duplu i jos proviziju..radije si draga moja za te pare naruci 2 na ebayu
2015 02 07
Ma bolje da da malo više novaca pa si kupi provjereno. S Kinezima nikad ne znaš. [:hihot]
2015 02 07
Ja sam se razocarala sta se tice MP s njima vise nema sanse !!!!
2015 02 07
Neznam Anchy...meni je uvijek dolazilo onako kako pise i nisam imala problema..jedino mi je zadnja haljinica dosla poderana i ja sam prijavila i poslali su mi drugu i jos vratili lovu
2015 02 08
1 2